Superonline Başvuru Formunu Doldur İnternete Özel Kampanyalardan ve İndirimlerden Yararlan!

Hemen Ara
0850 340 45 40

*Hafta içi saat 15:00'e kadar yapılan Superbox başvurularının kurulumu aynı günde sağlanacaktır.

*Saat 15:00'den sonra gelen başvuruların kurulumu 24 saat içerisinde sağlanacaktır.

Evde TV+ Keyfi Kampanyası

Evde TV+ Keyfi Kampanyası

Işık hızında Fiber internet ve 150'dan fazla canlı kanal, binlerce film, dizi, belgesel ile TV+ keyfini doyasıya yaşayın.

450 TL

En yeni filmler, ödüllü diziler, en sevilen animasyonlar, en çok tercih edilen spor, belgesel, çocuk ve haber kanalları ve daha fazlası TV+’ta. Ayrıca hiçbir ek ücret ödemeden canlı kanalları 24 saate kadar geri alabilir; istediğiniz programları kaydedebilir; telefondan, tabletten ve bilgisayarınızdan da izleyebilirsiniz. Üstelik ilk 1 ay boyunca tüm kanallar açık!

Evde TV+ Keyfi Kampanyası

Evde TV+ ile geniş bir içerik yelpazesi sizleri bekliyor. Yerli ve yabancı diziler, filmler, belgeseller, çocuk içerikleri ve daha fazlası tek bir platformda bir araya geliyor. Ayrıca TV+'ın özel içerikleri ile sevdiğiniz programları kaçırmadan takip edebilirsiniz.

Turkcell Fiber altyapısı sayesinde yüksek hızda internet deneyimi yaşarken, kampanyaya özel avantajlarla uygun fiyatlarla bu ayrıcalıklı hizmetten yararlanabilirsiniz. Stabil bağlantı ve geniş kapsama alanıyla evinizin her köşesinde kesintisiz bir iletişim ve eğlence deneyimi sunar.

Turkcell Evde TV+ Keyfi ve Fiber Kampanyası ile geleceğin teknolojisi bugünden evinize geliyor. Hızlı, güvenilir ve zengin içerikli bir iletişim dünyası için bu fırsatı kaçırmayın. Hem ailenizle hem de arkadaşlarınızla keyif dolu anlar yaşamak için Turkcell'in bu avantajlı kampanyasından hemen faydalanabilirsiniz.

Evde TV+ Keyfi Kampanya Fiyatı

​​İndirme Hızı* Kota ​​(Fiber İnternet +
TV+ Ekstra Paketi)
25 Mbps​ ​Limitsiz​ 450 TL​
​50 Mbps ​​Limitsiz ​480 TL
​100 Mbps ​​Limitsiz ​500 TL
​200 Mbps ​​Limitsiz ​540 TL
​500 Mbps ​​Limitsiz ​600 TL
​1000 Mbps ​​Limitsiz ​650 TL