Superonline Başvuru Formunu Doldur İnternete Özel Kampanyalardan ve İndirimlerden Yararlan.!

Hemen Ara
0850 340 45 40

*Hafta içi saat 15:00'e kadar yapılan Superbox başvurularının kurulumu aynı günde sağlanacaktır.

*Saat 15:00'den sonra gelen başvuruların kurulumu 24 saat içerisinde sağlanacaktır.

Kablosuz TV+ Kampanyası

Kablosuz TV+ Kampanyası

Kablosuz TV+ Kampanyası

Kablosuz TV+ geldi, TV keyfi özgürleşti!

44,9 TL / 12 AY

Işık Hızına Çıkmak İstiyorum

Fiyatlar

​Kablosuz TV+ Paketi ​Marka/Model ​Ödeme Şekli Taahhüt Süresi Aylık Cihaz Bedeli​ Toplam Cihaz Bedeli
​​ ​Kablosuz TV+ Mevcut veya Yeni Müşteri Paketi Nokia WiFi Beacon 1​ ​ Faturaya Ek 12 Ay 44,90 TL 538,80 TL

*Belirtilen kampanya fiyatlarına tüm vergiler dahildir.

Avantajlar

 • Kablosuz TV+ Kampanyası yeni ve mevcut Turkcell TV+ (IPTV) Ev İnterneti Müşterilerimize özel, 12 ay taksit avantajı ile faturaya ek ayda 44,90 TL!
 • Kablosuz TV+; 2 adet cihazdan (Nokia WiFi Beacon 1) oluşur. Cihazlardan birisi modeminizin yanında diğeri ise Turkcell TV+ kutunuzun yanında durarak kablosuz iletişim kurarlar. Böylece İnternet modeminiz ve Turkcell TV+ kutunuz arasında kablolama yaptırmadan TV izleme keyfi size kalır.

Şartlar

 • Kampanya 01.01.2021 tarihine kadar geçerlidir ve stoklar ile sınırlıdır.
 • Kampanyadan sadece TV+ Ev (IPTV) İnterneti müşterileri faydalanabilmektedir. Mevcutta Yanında TV+ Paketlerini kullanan müşteriler yararlanamaz.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için müşterinin Turkcell Superonline’a vadesi geçmiş ve ödenmemiş faturası bulunmamalıdır.
 • Kampanyadan yararlanmak isteyen mevcut Turkcell Superonline müşterilerinin, kampanya şartlarını okumuş, taahhütnameyi kabul ederek imzalamış ve T.C. kimlik numaralarını yazılı olarak ibraz etmiş olmaları gerekmektedir. Turkcell Superonline’a yeni müşterilerin T.C. kimlik numarasını içeren kimlik belgeleri ile birlikte abonelik sözleşmelerini de eksiksiz doldurmuş ve imzalamış olmaları gerekmektedir.
 • Müşterinin 1’den (birden) fazla aboneliği olsa bile müşteri, toplamda yalnızca 1 (bir) cihaz satın alabilir.​
 • Kampanyadan yararlanan müşterilerin Kablosuz TV+ Kampanyası kapsamında verilen cihaz ücretlendirilecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan Nokia WiFi Beacon 1 cihazının kurulum hizmeti bulunmamaktadır, kurulum ile ilgili destek almak için Superonline Müşteri Hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz.
 • Yabancı uyruklu müşterilerin bu kampanyadan yararlanabilmesi için öncelikle; kampanya başvurusu sonrası talep girişi tamamlandıktan sonra müşteriye gönderilecek SMS bilgilendirmesine istinaden 2(iki) iş günü içinde kampanya kapsamında seçilen cihazın toplam tutarının yarısı kredi kartı ile ödeme alınan online kanallardan ya da kredi kartı ile Turkcell Superonline bayileri üzerinden peşin olarak ödenmesi gerekmektedir. İlgili tutar ödendikten sonra müşteriye SMS ile tekrar bilgilendirme yapılacaktır. Müşterinin seçtiği bu cihazın kalan bedeli ise Taahhüt Süresine bölünerek aylık olarak faturasına yansıtılacaktır. İşbu maddede belirtilen ödemenin belirtilen sürede yapılmaması durumunda ise kampanyaya katılma talebi iptal olacaktır.
 • Kampanyada yer alan cihaz/cihazlar ve kurulum bedeline tüm vergiler dâhildir (%18 KDV).
 • Turkcell Superonline, Kablosuz TV+ Kampanyası ile birlikte yararlanılabilecek diğer kampanyaları belirleme hakkına sahiptir.​
 • Müşteri, Kablosuz TV+ Kampanyası kapsamındaki taahhüdünü taahhüt süresi dolmadan bozar ya da Turkcell Superonline’dan aldığı internet hizmetini sonlandırırsa Turkcell Superonline, müşterinin hali hazırda yararlanmakta olduğu kampanyaya ilişkin imzaladığı taahhütnamede yer alan kampanya iptal bedeli dışında kampanya iptal bedeli olarak müşterinin kampanya kapsamında almış olduğu cihazın toplam satış bedelinden o tarihe kadar ödediği taksitlerin mahsup edilmesi sonucu hesaplanacak kalan bedel müşteriye fatura edecek, müşteri bu bedeli Turkcell Superonline’a fatura üzerinde yer alan son ödeme tarihine kadar ödeyecektir.
 • Müşteriler kampanyaya 0532 532 00 00 arayarak, (Superonline Müşteri Hizmetleri), tüm Turkcell Superonline İletişim Merkezleri, Turkcell Superonline Yetkili Satış Noktaları ve TIM-YTSN’lerden katılabilir.
 • Hali hazırda taksitli olarak diğer cihaz kampanyalarından yararlanan müşterilerimiz bu kampanyadan yararlanamaz.
 • Kampanyanın geçerli olduğu satış noktaları için tıklayınız.
  Taksitli satış taahhütnamesi için tıklayınız​​.

Daha Fazla Bilgi

​Marka Nokia
​Model ​WiFi Beacon B1
​WiFi Standardı 802.11 n/ac​
​Frekans ​5 GHz
​Bağlantı Hızı 5 GHz ile 867 Mbps’e kadar2.4 GHz ile 300 Mbps’e kadar​
​Ethernet Bağlantı Noktası Var (1 adet 1000 Mbps)​
​Fiş Tipi ​EU
​Renk ​Beyaz
​Buton ​WPS Butonu
Reset Butonu
Power on/off butonu