Superonline Başvuru Formunu Doldur İnternete Özel Kampanyalardan ve İndirimlerden Yararlan.

Hemen Ara
0850 340 45 40

*Hafta içi saat 15:00'e kadar yapılan Superbox başvuruların kurulumu aynı günde, Saat 15:00'den sonra gelen başvuruların kurulumu 24 saat içerisinde sağlanacaktır.

Dijital Operatör Nedir?

Dijital Operatör Nedir?

Türkiye'nin Turkcell'i her geçen gün kendini geliştiren ve dijital yatırımlarına devam eden bir şirkettir. Teknolojinin gelişimini takip ederek hem teknolojinin gelişmesine katkı sağlamakta hemde teknolojiyi müşterilerine sunma konusunda oldukça başarılı olmaktadır. Turkcell müşterilerinin bir çok alanda kullandığı uygulamalar ve servisler hayatlarını kolaylaştırmakta ve bir çok alanda bilgiyi, işlemi ve isteği erişebilir kılmaktadır. Bu uygulamalardan biriside daha önce Turkcell Hesabım olarak bildiğimiz yeni adı ile Turkcell Dijital Operatör uygulamasıdır. Turkcell Dijital Operatör nedir? Ne işe yarar? Turkcell Dijital operatörlerde aboneliğinize ilişkin nelere erişebilirsiniz? Hepsi yazımızın devamında...

Turkcell Dijital Operatör Nedir?

Dijital operatör Turkcell müşterilerinin tek bir uygulama üzerinden kullandığı Turkcell Hat ve Turkcell İnternet hizmetlerine erişebildiği uygulamadır. Turkcell Dijital Operatör İOS ve ANDROID işletim sistemine sahip olan telefonunuza yükleyebileceğiniz bir uygulamadır. Uygulama 48 MB civarında olmakla birlikte APP Store ve Google Play Store'da kullanıcılara sunulmaktadır. Google Play Store'da 50 Milyon indirmeye ulaşan uygulama APP Store'da en popüler uygulamalar sırasında 2. sıradadır. Uygulama sürümü şuan 13.1 olmakla birlikte iyileştirmeler için üzerinde sürekli çalışılmakta ve yeni özellikler eklemek için güncellenmektedir. Uygulama 12 Nisan 2011 yılında kullanıma sunulmuştur.

Turkcell Dijital Operatör Nasıl Kullanılır?

Turkcell Dijital Operatör uygulamasını kullanmak için öncelikle uygulamayı telefonunuzun uygulama marketinden yüklemeniz gerekmektedir. Uygulamayı yüklendikten sonra uygulamayı açarak giriş yapmanız gerekmektedir. Giriş yapabilmek için ''GSM NUMARASI'' bölümüne numaranızı girerek ''Devam'' butonuna basmanız gerekiyor. Bu aşamadan sonra karşımıza 2 seçenek çıkacak bunlardan birisi telefonunuz yanınızda ise ''Şifresiz Hızlı Giriş'' Telefonunuz yanınızda değil ise ''Şifre ile giriş'' butonuna basınız. Şifresiz hızlı giriş seneçeği ile telefonunuzun ekranına gelecek referans kodla ''ONAYLA'' seçeneğine tıklayarak hızlı giriş yapabilirsiniz. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra isminizin yazdığı yukarıdaki bölüme tıklayarak ''Yeni Hesap Ekle'' seçeneği ile adınıza kayıtlı yeni numaralar ekleyebilirsiniz. Sağ üstte bulunan zil simgesinden bildirimlerinizi kontrol edebilir, sol tarafında bulunan TL simgesine tıklayarak; Size özel paketleri görebilir, Faturasız hattınıza paket yükleyebilir, İstediğiniz numaraya TL yükleyebilir ve Faturalı ek paketler satın alabilirsiniz.

Turkcell Dijital Operatör Uygulamasında Neler Yapılır?

Turkcell Dijital Operatör uygulaması ile hem kullanıcıların işlemlerini kısa sürede yapmasını sağlamakta hemde müşterilerini mutlu etmenin yolunu bulmaktadır. Müşteriler ''Salla Kazan'' özelliği ile her hafta cuma günleri 1 Kez telefonunu sallama hakkı kazanmakta ve Salla kazan ile Ücretsiz İnternet, Dakika ve SMS kazanabilmektedir. Bu özellik mutlaka kullanıcılar İnternet, Sms veya dakika kazandırmaktadır.

Turkcell Pasaj ile size özel sunulan teknolojik ürünler ile hattınızın üzerine 36 aya varan taksit seçenekleri ile ürün satın alabilirsiniz. Turkcell Dijital Operatör içerisinde bulunan Turkcell Pasaj bölümünden Telefon, Tablet, Bilgisayar, Ses sistemleri ve Elektronik ev aletlerini inceleyebilir dilediğiniz ürünü sepetinize ekleyerek peşin ve taksitli seçenekler ile satın alma işlemi yapabilirsiniz.

Turkcell Paket ve Tarifeleri inceleyerek mevcut hattınızın kampanyasını değiştirebilir, Faturasız hattan Faturalı hatta geçiş işlemlerinizi rahatça yapabilirsiniz. Size özel sunulan internet ve dakika paketlerine rahatça geçiş yapabilirsiniz.

Yardım ve Destek talebinde bulunabilir, Turkcell hattınızın çekmediği yerlerde yardım bölümünden internet bağlantınızı test edebilirsiniz. Evrak gerektiren işlemleriniz için ''Talep ilet'' adımı ile evraklarınızın fotoğrafını çekerek talebinizi iletebilirsiniz.

Dijital operatör üzerinden kullandığınız internet hizmeti içinde Destek, Kullanım Detayı ve Nakil işlemleri yapabilirsiniz. Ayrıca Turkcell Fiber, Dsl ve Superbox kampanyalarını inceleyebilir istediğiniz kampanyaya kolayca başvuru yapabilirsiniz.

Turkcell Dijital Operatör Uygulaması İşlemleri

 • Dakika, İnternet ve Kalan Sms bilgisi
 • Ek Dakika, İnternet ve Sms Satın Alma işlemi
 • Fatura görüntüleme ve Kullanım Detayları
 • Fatura Ödeme ve TL Yükleme
 • Sevdiklerinizin Hattına TL Gönderme
 • Size özel Dakika, İnternet ve Sms paketlerini görüntüleme
 • Size özel Mobil Kampanyalara Geçiş yapma
 • Çağrı Ayarları (Yönlendirme, Kim Aramış Özelliği, Numara Engelleme Vb.)
 • Salla Kazan ile Dakika, İnternet ve Sms Kazanma
 • Turkcell İnternet Kampanyaları ve İnternet Başvurusu Yapma
 • Taksitli ve Peşin Ürün Satın Alma
Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp