Superonline Başvuru Formunu Doldur İnternete Özel Kampanyalardan ve İndirimlerden Yararlan.

Hemen Ara
0850 340 45 40

*Hafta içi saat 15:00'e kadar yapılan Superbox başvuruların kurulumu aynı günde, Saat 15:00'den sonra gelen başvuruların kurulumu 24 saat içerisinde sağlanacaktır.

Turkcell Superonline Cayma Bedeli Karşılama

Turkcell Superonline Cayma Bedeli Karşılama

Turkcell internet kampanyalarından istediğinizi seçebilesiniz diye, diğer operatörden çıkacak olan cayma bedeli tutarını karşılıyoruz! Diğer internet servis sağlayıcıları ile olan sözleşmeniz Turkcell İnternet Hizmeti almaya engel değil. Turkcell internet kampanyalarından birisini seçmeniz durumunda iptal ettirdiğiniz diğer internet servis sağlayıcılarından çıkacak olan İptal bedeli Turkcell Superonline tarafından karşılanmaktadır. İşte detaylar;

Turkcell Superonline Cayma Bedelini Karşılıyor mu?

Turkcell Superonline Ev internet kampanyalarından birine geçmek istiyor, mevcut internetinize iptal bedeli çıkacağından geçemiyor iseniz sizlere güzel bir haberimiz var. Turkcell Superonline kullanmış olduğunuz internet servis sağlayıcısından iptal durumunda çıkacak olan cayma bedelini almış olduğunuz kampanya koşullarına göre karşılamaktadır.

Cayma Bedeli Karşılanan Kampanyalar Nelerdir?

Kampanyalar bölümünde bulunan Adsl, Vdsl, Kablo, Vfiber ve Turkcell Fiber kampanyalarında cayma bedeli karşılanmaktadır. Superbox kampanyaları ile cayma bedeli karşılanmamaktadır. Altyapınıza göre almış olduğunuz kampanyalarda cayma bedeli tutarları değişiklik göstermektedir. Tutar değişiklikleri vermiş olduğunuz 12 ay yada 24 ay taahüt süresine göre de belirlenmektedir. Katıldığınız veya katılacağınız kampanya koşullarına göre iptal bedeli karşılanan tutarlar şu şekildedir;

  • 1 Yıl Taahütlü ADSL 150₺
  • 2 Yıl Taahütlü ADSL 300₺
  • 1 Yıl Tahhütlü VDSL 150₺
  • 2 Yıl Taahütlü VDSL 300₺
  • 1 Yıl Tahhütlü Turkcell Fiber 300₺
  • 2 Yıl Tahhütlü Turkcell Fiber 600₺
  • 1 Yıl Tahhütlü Kablo İnternet 150₺
  • 2 Yıl Tahhütlü Kablo İnternet 300₺
  • 1 Yıl VFiber Kampanyaları 300₺
  • 2 Yıl Vfiber Kampanyaları 600₺

Cayma Bedelimin Karşılanması İçin Ne Yapmam Gerekiyor?

Turkcell Superonline İnternet Kampanyalarından birini seçip aktif olarak kullanmaya başladığınız taktirde, kullanmış olduğunuz diğer internet servis sağlayıcısındaki aboneliğinizi iptal edin. İptal işlemini gerçekleştirdiğiniz durumda takip eden fatura döneminizde iptal faturanız çıkacaktır. İptal faturanız posta yolu ile veya mail yolu ile size ulaşacaktır. Tarafınıza ulaşan iptal faturasını 90 (Doksan) Gün içerisinde Turkcell müşteri numaranız veya Tc kimlik numaranız ile olarak gönderdiğiniz taktirde işleme alınacak ve seçmiş olduğunuz aylık kampanya fiyatı tutarında cayma bedeli tutarınız bitene kadar size fatura yansımayacaktır. Yani cayma bedeli faturanız Turkcell internet hesabınıza kredi girişi olarak yansıyacaktır. Cayma bedelinizi bölgenizdeki ilgili bayiye iletebilir yada Turkcell Superonline müşteri hizmetlerini arayarak iletebileceğiniz fax veya mail adresini isteyebilirsiniz.

Diğer İnternet Servis Sağlayıcısı tarafından iptal faturam gönderilmedi ne yapmalıyım?

İptal faturanız iptal işleminden itibaren takip eden fatura kesim tarihinden sonra elinize ulaşmamış ise ilgili internet servis sağlayıcısı şirketinin müşteri hizmetlerini arayarak iptal faturanızı mail olarak isteyebilirsiniz.

Cayma Bedeli Faturamı Ödeyecekmiyim?

Evet. Cayma bedeli faturanızı sizin ödemeniz gerekmektedir. Vergiler ve yapılan kullanım miktar tutarı hariç çıkan ceza bedeli Turkcell Superonline faturalarınızdan düşülecektir.

Başvurmak İstiyorum; Cayma Bedelim var, Hangi Kampanyaya Başvuru Yapmalıyım?

Superbox hariç bütün kampanyalarda cayma bedeli karşılıyoruz. Bunun yanında adresinizde Turkcell Fiber altyapınız yok ise ortak altyapı üzerinden Turkcell kalitesinde internet hizmeti alabilirsiniz. Hangi kampanyayı seçmeniz gerektiği konusunda satış temsilcilerimiz size detaylı bilgi verecektir. Aşağıdaki formu doldurarak yada Turkcell İnternet Başvurusu linkine tıklayarak formu doldurun sizi arayalım!

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp