Superonline Başvuru Formunu Doldur İnternete Özel Kampanyalardan ve İndirimlerden Yararlan.

Hemen Ara
0850 340 45 40

*Hafta içi saat 15:00'e kadar yapılan Superbox başvuruların kurulumu aynı günde, Saat 15:00'den sonra gelen başvuruların kurulumu 24 saat içerisinde sağlanacaktır.

Superonline Antalya Fiber Altyapı Başvurusu

Superonline Antalya Fiber Altyapı Başvurusu

Superonline Fiber Altyapısı Türkiye'ye yayılıyor! 81 ile Fiber Altyapı çekme hayaline adım adım yaklaşan Turkcell Superonline Çalışmalarına hızla devam etmektedir. Burada Superonline Fiber kabloları binasının önünden geçen müşterilerimiz için nasıl Fiber Altyapı Başvurusu yapabileceğini anlatacağız...

Antalya Superonline Altyapı Başvurusu

Turkcell Superonline her geçen gün fiber ağını genişleterek yeni müşterilerle ve hanelerle buluşturuyor. 81 ilde fiber seferliği başlatan Turkell Superonline, Fiber ağını bu yıl 1.5 Milyar Türk Lirası ile genişletecek. Fiber altyapı bina altına koyulan switch ve Bask ile çekiliyor. Bina önlerinden yürütülen fiber kablolar, bina altlarına ayrıca çekilen fiber kablolar ile Bask (Bina altı sonlandırma kutusu) veya Switch il bağlanılarak, abone olan dairelere özel kablolarla modem kurulumu yapılarak internet erişimi sağlanıyor. Altyapı çekilmesi için hiç bir ücret talep edilmez. Bunun yanında altyapı isteyen binalar Superonlin protokol sözleşmesini kabul etmesi gerekmektedir.

Superonline Fiber altyapısı sayesinde 10 GBPS hız sağlayabiliyor. Cam kablolar üzerinden verilen hizmet aynı zamanda TV hizmetide sağlıyor. Turkcell TV+ ile çanağa ihtiyaç duymadan sosyal TV+ deneyimi yaşayabilirsiniz. Superonline Fiber Sayesinde Donma, Takılma ve Kesinti olmadan yüksek hızda internet kullanımı yapabilirsiniz. Bunun yanında Fiber altyapı çekilirken Beklemenize gerek yok! Binanızda internet altyapısı olsun veya olmasın fiber altyapınız aktif olana kadar Turkcell Ev interneti abonesi olabilirsiniz. Nasıl mı? Cevabı Aşağıda!

Binana Fiber Altyapısı Çekilirken İnternetsiz Kalma! (Tüm İller)

Fiber altyapıyı beklerken internetsiz kalmana gerek yok! Hem var ise binanızın mevcut altyapısı üzerinden hemde altyapınız yoksa Superbox Ev İnterneti ile internet aboneliği başlatabilirsiniz. Fiber altyapınız aktif olduktan sonra istediğiniz fiber kampanyalarından birine geçiş yapabilirsiniz. Geçiş sürecinde hiç bir ücret ve ceza ödemeden eski internetinizi fesih ederiz. Böylelikle fiberi beklerken internet kullanmaya devam edebilirsiniz.

Superonline Fiber Altyapı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Fiber altyapı başvurusu yapabilmeniz için öncelikle mahallenizde veya binanızın yakınından Turkcell Superonline Fiber kablolarının geeçmiş olması gerekmektedir. Eğer binanıza yakın bir noktadan superonline fiber kabloları geçiyor ise başvuru yapabilirsiniz. Aksi taktirde yapacağınız başvurunun hiç bir anlamı olmamaktadır. Turkcell Superonline çözüm ortağı Euroant iletişim hizmetleri olarak Antalya ilinin fiber altyapısından sorumluyuz. Altyapı talebi için admin@turkcellsuperonline-euroant.com mail adresimize isim, adres ve telefon bilgilerinizi ileterek başvuru yapabilirsiniz.

FİBER ALTYAPI GELENE KADAR İNTERNET KULLANMAK İSTİYORSANIZ TIKLAYIN.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp