Superonline Online Başvuru Formu

Adana Superonline Bölgesel Fiber Kampanyası

Adana Superonline Bölgesel Fiber Kampanyası

Adana Superonline Bölgesel Fiber Kampanyası ile ceyhan ilçesine özel indirimli fiber kampanyalara başvuru yapabilirsiniz.

290 TL

Adana Superonline Bölgesel Fiber Kampanyası

Superonline bölgesel kampanyalar il ve ilçelere özel olarak indirimli sunulabilmektedir. Fibere hoşgeldin kampanyası da bu kampanyalardan birisidir. ADANA ilinin Ceyhan ilçesinde ki Turkcell Fiber'in aktif olduğu binalarda geçerlidir. Turkcell Fiber altyapısı bulunmayan binalarda geçeli değildir!

Kampanya sadece yeni aboneliklerde geçerlidir. Mevcut aboneler kampanyadan yararlanamaz. Superonline Fibere Hoşgeldin kampanyası buradan başvurulara özeldir. Lütfen kampanya katılım isteği için yukarıdan Başvuru Formu doldurarak aranmayı bekleyiniz.

Fibere Hoşgeldin Kampanya Fiyat Tablosu

İndirme Hızı Yükleme Hızı Kota Fiyat
25 Mbps 10 Mbps Limitsiz 290 TL
50 Mbps 10 Mbps Limitsiz 310 TL
100 Mbps 20 Mbps Limitsiz 340 TL
200 Mbps 20 Mbps Limitsiz 370 TL
500 Mbps 50 Mbps Limitsiz 400 TL
1000 Mbps 50 Mbps Limitsiz 440 TL

"Adana Ceyhan İlçesine Özel Turkcell Fiber Hoşgeldin Kampanyası İle Tanışın!"

Adana'nın eşsiz coğrafyasına özel avantajlar sunan Turkcell Fiber Hoşgeldin Kampanyası, Ceyhan ilçesindeki kullanıcılara özel fırsatlarla dolu! Bu kampanya ile yüksek hızlı internetin keyfini Turkcell güvencesiyle yaşayabilirsiniz.

Kampanya Detayları:

  • Hız ve Performans: Turkcell Fiber, Ceyhan ilçesinde kesintisiz ve yüksek hızlı internet deneyimi sunar. Film izlemek, oyun oynamak veya işlerinizi halletmek için en uygun hızları sizinle buluşturuyoruz.

  • Özel İndirimler: Kampanyaya özel indirimlerle, bütçenizi zorlamadan Turkcell kalitesini evinize taşıyabilirsiniz. Uygun fiyatlarla sınırsız internetin tadını çıkarın.

  • Kampanya Süresince Ekstra Avantajlar: Sadece kampanya süresince geçerli olan ekstra avantajlarla Turkcell Fiber'i tercih etmek daha da kazançlı hale geliyor. Kaçırmayın!