Superonline Online Başvuru Formu

Superbox Başvuru Adres Sorgulama

Superbox Başvuru Adres Sorgulama

Superbox başvurusu yapmak isteyen veya yapan müşterilerimiz kurulum sürecinde adresinde Superbox desteklemediği için kurulum sorunu ile karşılaşabiliyor. Bunun en temel nedeni ise kurulum yapılmak istenen adresin Turkcell Baz istyanonuna uzaklığı ve adreste superbox uygunluğu olup olmamasıdır.

Superbox Adres Sorgulama

Superbox adresini sorgulamak için sizlere yardımcı oluyoruz. Adresinizde Superbox Taşınabilir İnternetin uygun olup olmadığı ile ilgili sizlere bilgiler vererek çözüm sağlıyoruz. Sorgulamış olduğunuz adreste Superbox uygunluğu yok ise bir süre sonra uygun hale gelebilmektedir. Bunun nedeni bölgedeki baz istasyonunun yoğunluğu ve kullanıcı sayısına bağlı olarak değişmektedir. Turkcell Superonline Superbox ve Mobil kullanıcılarının kullanıcı deneyim performansını düşürmemek ve baz istasyonuna fazla yüklenme olmaması için kuruluma izin vermeyebilir.

Superbox Lokasyon Kilidi

Bir süre önce yapılan kampanya çalışmalarında Superbox 20 Mbps limitsiz internet için Lokasyon kilidi gelmişti. Bu lokasyon kilidi ile kullanıcılar sadece Superbox uygunluğu olan 2 adreste Superbox'ı kullanabilecek diğer lokasyonlarda ise internet erişimi sağlanmayacaktı. Bir süre bu kampanya koşulları ile devam edilse de bir süre sonra Lokasyon Kilidi Kaldırıldı! Yine bir kampanya değişikliği yapılarak 10 Mbps ve 20 Mbps kampanyalar arasından kaldırıldı. Bunun yerine 15 Mbps Limitsiz Superbox Kampanyası getirildi. Bununla birlikte bütün kampanyalardan lokasyon kilidi kaldırılarak kullanıma sunuldu.

Turkcell Superbox Adres Sorgulama

Turkcell Superbox Adres Sorgulama için müşteri temsilcimizden destek alabilirsiniz. Bunun yanında Antalya, Afyonkarahisar, Denizli, Burdur, Kütahya ve Isparta illeri için kurulum desteği sağlıyoruz. Müşteri temsilcimize bağlanarak adresinizde Superbox kurulumu yapılıp yapılamayacağını sorgulatabilir, Superbox kampanyaları için bilgi edinebilir ve Superbox Başvurusu yapabilirsiniz. Superbox Taşınabilir internet Yazlıkta ve her yerde sizinle! Tek yapmanız gereken yukarıdaki başvuru formunu doldurmak veya ekranın sağ altında bulunan Whatsapp butonu yada arama butonu ile bizimle iletişime geçmek. Hemen Sorgulama ve Başvuru yapmak için Aşağıda bulunan ''Hemen Başvur'' butonuna tıklayınız.