Superonline Online Başvuru Formu

Taşınabilir İnternet Superonline Superbox

Taşınabilir İnternet Superonline Superbox

Taşınabilir İnternet Superonline Superbox ile siz neredeyseniz internetini orada! Turkcell Superbox 4.5G hızında internet deneyimi sağlar!

Taşınabilir İnternet Superonline Superbox

Taşınabilir bir internet olan Superbox, Turkcell Superonline ürünüdür. Turkcell Baz istasyonlarına bağlanarak hizmet sağlamaktadır. Kullanım için sadece prize takmanız yeterli olmaktadır. Herhangi bir lokasyon kilidi yoktur. Turkcell mobil şebekesinin çektiği her yerde 3G/4.5G olarak bağlantı sağlayabilirsiniz.

Superbox normal ev internet modemine benzer bir modemdir. İçerisine sim kart entegre edilerek data akışı sağlanır. Kullanım için prize takmanız yeterli olmaktadır. Superbox hızı 4.5G olarak merkezi konumlarda neredeyse heryerde çeker. Taşınabilir bir internet olmasının yanında sağladığı 4.5G hız ile sabit ev internet kullanıcılarınıında hız ihtiyaçlarına cevap veriyor.

Taşınabilir İnternet Fiyatları

150 GB 650 TL
250 GB 750 TL
400 GB 900 TL
15 MBPS Sınırsız 1500 TL

Bazı illerde Taşınabilir İnternet Superonline Superbox 100 GB kotalı olarakta sunulmaktadır. 100 GB kotalı seçeneğin sunuldu iller;

 • Adana, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bolu, Burdur, Bursa, Çorum, Denizli, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, İzmir, Kocaeli, Kütahya, Konya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Ordu, Samsun, Tekirdağ, Trabzon.

Taşınabilir İnternet Başvurusu

Superbox Taşınabilir internet online olarak başvurabileceğiniz bir üründür. Turkcell mağazalarından teslim edilmemektedir. Superbox kurulumu müşterinin adresine yapılmaktadır. Müşteri isterse kurulum yapıldıktan sonra istediği yerde kullanabilir. İlk aşamada buradan adresini sorgularız, 4.5G uygunluğu var ise bilgilerinizi alarak Turkcell sistemlerine giriş yaparız. Giriş yapılırken sizden sms göndererek onay kodu alırız. Sonrasında bölgenizdeki teknik ekip sizden randevu alarak müsait zamanınızda kurulumunuzu yapar. Kurulum tamamen ücretsizdir.

Taşınabilir internete başvuru yapmak için buradan başvuru formu doldurabilir, 08503404540 numaralı telefonu arayabilir yada whatsapp üzerinden yazabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

 1. Turkcell Mağazalarından Alabilir miyim?
  Hayır, Superbox Turkcell Mağazalarından Teslim alınamaz.
 2. Müsait olmuyorum iş yerime gönderilebilir mi?
  Evet iş adresinizde uygunluk var ise iş yerinize teslim edebiliriz.
 3. Kota Bitince Ne Olur?
  Superbox kotanız bitmesi durumunda internetiniz otomatik olarak durur. Devam etmek için ek paket almanız gerekir.
 4. 4.5G Ne kadar Hız Sağlar?
  Bulunduğunuz bölgede Baz istasyonuna yakınlık ve uzaklığa göre değişir. Teknik olarak Superbox 600 MBPS'e kadar hız sağlayabilir.
 5. Yurtdışında Kullanabilir miyim?
  Hayır. Superbox Yurtdışında Kullanılamaz!
 6. 150 GB Bana Yeter mi?
  Kota kullanımınıza bağlı olarak biter. Teknik olarak 150 GB ile 150 film izleyebilirsiniz.
 7. Superboxa Kaç Kişi Bağlanabilir?
  Modem üzerinde 2 veya 4 kablolu bağlantı bulunmaktadır. Wifi üzerinden 32 kişiye kadar bağlantı kurabilirsiniz.
 8. Superbox Kaç Günde Bağlanır?
  Bölgedeki ekibin yoğunluğuna göre değişmektedir. Aynı gün bile kurulabilir.