Denizli Turkcell Superonline Başvuru Merkezi

Denizli Turkcell Superonline Başvuru Merkezi

Denizli ilinde yaşayanlar için internet başvuru merkezi olarak ev interneti bağlatmak isteyen müşterilerimize Satış, Kurulum ve Teknik destek olarak yardımcı oluyoruz.

Turkcell Superonline Denizli olarak Denizli'da yaşayan müşterilerimize Ev interneti, İş yeri interneti olarak Kurumsal ve bireysel Satış, Kurulum ve teknik destek konularında yardımcı oluyoruz. Denizli'da tek sorumlu iş ortağı olarak Muratpaşa ilçesi Etiler Mahallesinde Turkcell Superonline Plaza ile müşterilerimiz bize kolayca ulaşabilir.

Superonline Fiber altyapımız bulunan binalar için Fiber internet hizmeti vermekteyiz. Fiber altyapı çekme, Binaya fiber kutu koyma, Fiber Satış Desteği ve Teknik konulardan sorumluyuz. Turkcell Fiber Denizli ilinde şuan Muratpaşa İlçesi, Kepez İlçesi, Konyaaltı İlçesi ve Döşemealtı ilçesinde aktiftir. Binanızda olup olmadığını bizi arayarak öğrenebilirsiniz.

Fiber Olmayan Bölgeler İçinde Superonline!

Denizli'da fiber altyapımız bulunmayan binalar ve evlerde de hizmet verebiliyoruz. Binanızda ki altyapı durumuna göre sizlere alabileceğiniz hız bilgilerini vererek, fiber gelene kadar diğer firmaların altyapılarından ev internet hizmeti kullanabilirsiniz. Altyapınıza göre yüksek hız seçenekleri ile yine Superonline İnternet Kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

Denizli Superbox Başvuru Merkezi

Ev veya işyerinizde altyapı yok ise Turkcell Superbox taşınabiilir internet hizmeti alabilirsiniz. Gittiğiniz heryerde tak çalıştır özelliği ile sadece prize takmanız yeterli. Superbox 4.5G hızında internet hizmeti sağlarken hem kablolu hem kablosuz internete erişebilirsiniz. Modemde bulunan 4 internet portu ile kablolu Wifi 2.4GHZ ve 5G wifi ile yüksek hızda kablosuz internet deneyimi yaşayabilirsiniz. Superbox başvuru merkezi olarak 08503404540 numaralı telefonu aramanız durumunda hızlıca kurulumunuz adresinizde yaparız Superbox mağazalardan elden teslim edilemez!

Denizli EV İNTERNET BAŞVURUSU İÇİN BURAYA TIKLAYIN.

Ev İnternet Başvuru Telefonu: 08503404540