Superonline Yalın VDSL Taahhütsüz Tanışma Paketleri

Superonline Yalın VDSL Taahhütsüz Tanışma Paketleri

Superonline Taahhütsüz 24 Mbps'ye kadar Yalın VDSL İnternet sadece 220 TL, üstelik herhangi bir taahhüt yok!

270 TL

Superonline Yalın VDSL Taahhütsüz Tanışma Paketleri

Superonline'ın Yalın VDSL Taahhütsüz Tanışma Paketleri, hızlı interneti taahhüt olmadan kullanma fırsatı sunuyor. Kullanıcılar, yüksek hızlı VDSL internete erişim sağlayarak çevrimiçi dünyayı keşfedebilirler. Taahhüt olmadan sunulan bu paketler, esneklik ve özgürlük sunarken, uygun fiyatlarıyla da dikkat çekiyor.

Evde çalışma, eğitim veya eğlence için ideal bir çözüm sunan bu paketler, kullanıcılara istedikleri zaman hızlı internete erişim imkanı veriyor. Superonline'ın güvenilir altyapısıyla desteklenen Yalın VDSL Taahhütsüz Tanışma Paketleri, hız ve kullanım kolaylığını bir araya getirerek kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap veriyor.

Avantajlar

  • ​Herhangi bir taahhüt yok!
  • Modem kullanım bedeli fiyata dahil
  • Kurulum ve/veya aktivasyon ücretini peşin veya 12 taksitle dilediğiniz şekilde ödeyebilirsiniz.
  • Memnun kaldığın sürece kullanabilir, istediğiniz zaman cezasız iptal edebilirsin

Binasında vdsl altyapısı bulunan müşterilerimiz bu kampanya ile taahhütsüz bir şekilde ev interneti kampanyalarından yararlanabilir. Kampanya kapsamında bina altyapınızın desteklediği maksimum hız tespit edilerek alabileceğiniz hız seçenekleri müşterilerimize sunulur.

Turkcell Superonline Taahhütsüz İnternet Fiyatları​​​​​

​​Hız* ​Kota** ​​​Fiyat**
24 Mbps’ye kadar ​500 GB 270 TL
​35 Mbps’ye kadar ​500 GB 280 TL​
​50 Mbps'ye kadar ​500 GB​ ​300 TL

Abonelik Şartları

Taahhütsüz Yalın DSL Paketleri Kampanyasından yararlanmak isteyen yeni müşteriler Kurulum ücreti olan 480 TL ve Aktivasyon ücreti 360 TL olarak toplam 840 TL ödemek zorundadır. Peşin fiyatına 12 taksit ile internet faturanıza ek olarak kampanyadan yararlanabilirsiniz. Örneğin; Her iki tutarıda 12 taksite böldüğünüz zaman aylık internet faturanıza ek sadece 70₺ eklenir.