Turkcell Fiber Taahhütsüz Tanışma Paketleri

Turkcell Fiber Taahhütsüz Tanışma Paketleri

25 Mbps limitsiz fiber internet sadece 169 TL, üstelik herhangi bir taahhüt yok!

169 TL

Neden Turkcell Fiber Taahhütsüz Paketler?

Çünkü hiç bir sözleşme ve taahhüt yapılmadan verilen bir ev internet hizmetidir. Bu hizmeti kullanırken herhangi bir nedenden dolayı internetinizi iptal etmek zorunda kalırsanız, hiçbir cayma bedeli ödemeden iptal edebilirsiniz. Kampanya kapsamında tarafınıza bir modem temin edilir. Modem garanti altındadır ve bozulması durumunda ücretsiz değişimi yapılır. Modem iptal durumunda tarafımıza iade edilir.

Kampanya Katılım Şartları Nedir?

Bu kampanyadan yararlanabilmeniz için binanızda Turkcell Fiber altyapısı bulunması gerekir. Kampanya kapsamında sunulan hız seçeneklerinden 500 MBPS ve 1000 MBPS seçenekleri bazı bölgelerimizde sunulmaktadır. Satış uzmanımızla görüşerek binanızın çok yüksek hız destekleyip desteklemediğini öğrenebilirrsiniz.

Kampanya belirli sayıda aboneler için stoklarla sınırlıdır. Kampanyaya katılan/başvuru yapan abonelerimiz stokların bitmesi durumunda başvurusu alındığı için talebi geçerli kılınır.

Kampanya Kapsamında 240₺ Kurulum ücreti 120₺ Aktivasyon ücreti alınmaktadır. Toplam 360₺ olan ücret ilk faturanıza peşin veya 12 taksit olarak yansıtılmaktadır. Peşin ve taksit seçeneğini başvuru sırasında seçim yapabilirsiniz.

Taahhütsüz Fiyatlar​

​İndirme Hız​​ı

​Yükleme Hız​​ı

Kota​​

Fiyat*
​25 Mbps

​10 Mbps

​Limitsiz

​169 TL

​50 Mbps

​10 Mbps

​Limitsiz

​189 TL

​100 Mbps

20 Mbps
Limitsiz
​209 TL

​500 Mbps**

50 Mbps
Limitsiz
​269 TL

​1000 Mbps**

​50 Mbps

​Limitsiz

319 TL