Turkcell Fiber Taahhütsüz Tanışma Paketleri

Turkcell Fiber Taahhütsüz Tanışma Paketleri

25 Mbps limitsiz fiber internet sadece 139 TL, üstelik herhangi bir taahhüt yok!

139 TL

Neden Turkcell Fiber Taahhütsüz Paketler?

Çünkü hiç bir sözleşme ve taahhüt yapılmadan verilen bir ev internet hizmetidir. Bu hizmeti kullanırken herhangi bir nedenden dolayı internetinizi iptal etmek zorunda kalırsanız, hiçbir cayma bedeli ödemeden iptal edebilirsiniz. Kampanya kapsamında tarafınıza bir modem temin edilir. Modem garanti altındadır ve bozulması durumunda ücretsiz değişimi yapılır. Modem iptal durumunda tarafımıza iade edilir.

Kampanya Katılım Şartları Nedir?

Bu kampanyadan yararlanabilmeniz için binanızda Turkcell Fiber altyapısı bulunması gerekir. Kampanya kapsamında sunulan hız seçeneklerinden 500 MBPS ve 1000 MBPS seçenekleri bazı bölgelerimizde sunulmaktadır. Satış uzmanımızla görüşerek binanızın çok yüksek hız destekleyip desteklemediğini öğrenebilirrsiniz.

Kampanya belirli sayıda aboneler için stoklarla sınırlıdır. Kampanyaya katılan/başvuru yapan abonelerimiz stokların bitmesi durumunda başvurusu alındığı için talebi geçerli kılınır.

Kampanya Kapsamında 150₺ Kurulum ücreti 100₺ Aktivasyon ücreti alınmaktadır. Toplam 250₺ olan ücret ilk faturanıza peşin veya 5 ile 10 taksit olarak yansıtılmaktadır. Peşin ve taksit seçeneğini başvuru sırasında seçim yapabilirsiniz.

Taahhütsüz Fiyatlar

​İndirme Hız​​ı​ Yükleme Hız​​ı​ ​​​Kota​​ Fiyat*​
​​25 Mbps ​10 Mbps ​​Limitsiz ​139 TL​
​​50 Mbps ​10 Mbps ​Limitsiz​ ​​159 TL
​100 Mbps​ ​20 Mbps ​Limitsiz​ ​​179 TL
​​500 Mbps** ​50 Mbps ​Limitsiz​ ​239 TL​
​1000 Mbps**​ 50 Mbps​ ​Limitsiz​ ​289 TL​