Superonline Başvuru Formunu Doldur İnternete Özel Kampanyalardan ve İndirimlerden Yararlan.!

Hemen Ara
0850 340 45 40

*Hafta içi saat 15:00'e kadar yapılan başvuruların kurulumu aynı günde sağlanacaktır.

*Saat 15:00'den sonra gelen başvuruların kurulumu 24 saat içerisinde sağlanacaktır.

Turkcell Superonline Taahhütsüz Paketler

Turkcell Superonline Taahhütsüz paketler

Superonline Taahhütsüz İnternet Kampanyası 125₺'den başlayan Fiyatlarla!

125TL

Turkcell Superonline Taahhütsüz Yalın DSL Paketleri

Bu yeni kampanyamız Yazlıkçılar, Tatilciler veya kısa süreli internet kullanmak isteyen müşteriler için avantajlıdır. Taahhütsüz olmasının yanı sıra memnun kaldığınız sürece kullanma avantajı, sözleşmeye bağlı kalma zorunluluğu olmadan Turkcell Superonline kalitesinde internet deneyimi yaşayabilirsiniz.

Taahhütsüz İnternet Kampanyası hem ADSL Hem de VDSL altyapısı için geçerlidir. Kampanya içerisinde en düşük hız 16 MBPS en yüksek hız 50 MBPS olarak belirlenmiştir. Bu kampanyadan yararlanan abonelerimiz dilediği zaman interneti iptal edebilir ve hiç bir iptal ücreti ödemezler.

Turkcell Superonline Taahhütsüz İnternet Fiyatları

16 MBPS Limitsiz 125 TL
24 MBPS Sınırsız 140 TL
35 MBPS Limitsiz 150 TL
50 MBPS Sınırsız 170 TL
  • Kurulum ücreti 150 TL’dir. Tercihinize göre peşin fiyatına 5 taksit veya peşin fiyatına 10 taksit veya peşin olarak faturanıza yansır.
  • Aktivasyon ücreti 100 TL’dir. Tercihinize göre peşin fiyatına 5 taksit veya peşin fiyatına 10 taksit veya peşin olarak faturanıza yansır.

Abonelik Şartları

Taahhütsüz Yalın DSL Paketleri Kampanyasından yararlanmak isteyen yeni müşteriler Kurulum ücreti olan 150 TL ve Aktivasyon ücreti 100 TL olarak toplam 250 TL ödemek zorundadır. Peşin fiyatına 5 taksit veya 10 taksit seçenekleri ile internet faturanıza ek olarak kampanyadan yararlanabilirsiniz. Örneğin; Her iki tutarıda 10 taksite böldüğünüz zaman aylık internet faturanıza ek sadece 25₺ eklenir. 16 MBPS için abone olduğunuzda Taahhütsüz internet için aylık 150TL ödersiniz. Taksit tutarları bittikten sonra 125₺ olarak ödemeye devam edersiniz. 10. Aydan önce erken iptal durumunda sadece kalan taksitler aylık olarak çıkmaya devam eder ve internet ücreti ödemezsiniz. Sözleşmeli internetin 24 ayda ortalama aylık 140TL'ye tekabül ettiğini düşünürsek çok avantajlı bir kampanya olduğunu anlayabiliyoruz.

Superonline Taahhütsüz İnternet Başvuru

Kampanya hakkında daha detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak için İNTERNET BAŞVURUSU linkine tıklayabilir, Taahhütsiz İnternet Başvurusu için Tel:08503404540 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz. Başvuru Formu doldurmak için aşağıda ki ''HEMEN BAŞVUR'' Emojisine tıklayabilirsiniz.

Turkcell Superonline Taahhütsüz Paketler

Superonline Taahhütsüz İnternet Kampanyası 125₺'den başlayan Fiyatlarla!

125TL

Yalın ADSL Avantaj Kampanyası

Turkcell Ev İnterneti'ne Gelenlere Limitsiz İnternet 130 TL'den başlayan fiyatlarla!

130 TL / AY

Yalın VDSL Hız Festivali Kampanyası | Superonline

Turkcell Ev İnterneti'ne Gelenlere Yüksek Hızlarda Limitsiz İnternet 150 TL'den başlayan fiyatlarla!

150TL