Superonline Başvuru Formunu Doldur İnternete Özel Kampanyalardan ve İndirimlerden Yararlan!

Hemen Ara
0850 340 45 40

*Hafta içi saat 15:00'e kadar yapılan Superbox başvurularının kurulumu aynı günde sağlanacaktır.

*Saat 15:00'den sonra gelen başvuruların kurulumu 24 saat içerisinde sağlanacaktır.

Turkcell Fiber Daha Hızlı Kampanyası

Turkcell Fiber Daha Hızlı Kampanyası

Turkcell Superonline Fiber şimdi 100 Mbps indirme hızıyla, 20 Mbps yükleme hızı ile daha da hızlı!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur. Güncel Fiber Fiyatlar İçin Tıkla!

Yeni nesil Wi-Fi 6 teknolojisiyle evinizin duvarları ortadan kalkıyor. Turkcell Superonline Fiber şimdi 100 Mbps indirme hızı ve 20 Mbps yükleme hızı ile her odada daha da hızlı!

Turkcell, kullanıcılarına en son teknolojiyle donatılmış yüksek hızlı internet deneyimi sunan "Turkcell Fiber Daha Hızlı" kampanyası ile dikkat çekiyor. Bu kampanya, müşterilere evlerinde hız ve performansı bir arada sunarken, kesintisiz iletişim, eğlence ve çalışma imkanı sağlıyor.

"Turkcell Fiber Daha Hızlı" kampanyası sayesinde, müşteriler yüksek hızlı internetin ayrıcalığını yaşayarak, video akışlarını takılmadan izleyebilir, online oyunlarda daha düşük gecikme ile daha rekabetçi bir deneyim yaşayabilirler. Ayrıca, evde çalışanlar için dosya indirme ve yükleme işlemleri artık çok daha hızlı ve verimli olacak. Turkcell'in güçlü altyapısı sayesinde, aynı anda birden fazla cihazı sorunsuz bir şekilde kullanabilir, evinizdeki herkesin aynı anda internetten yararlanmasına olanak tanıyabilirsiniz.

Turkcell, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, fiber internet abonelerine özel olarak sunulan bu kampanya ile evlerin internet deneyimini bir üst seviyeye taşıyor. Turkcell Fiber Daha Hızlı kampanyası, hız, güvenilirlik ve kesintisiz bağlantı arayan kullanıcılar için mükemmel bir tercih olabilir.

100 MBPS Turkcell Fiber Fiyatı

​İndirme ​Hızı

​Yükleme Hızı

​Kota

​12 Ay Sözünüze
Kampanya Fiyatı​*
​100 Mbps

20 Mbps

Limitsiz
380 TL

* Kampanya fiyatları aylıktır. Tüm vergiler ve modem kullanım ücreti dahildir. Cayma Bedeli karşılanmaktadır.

Turkcell farkıyla ve Türkiye’nin en hızlı fiber internetiyle​ oyun, 4K Ultra HD video, 3D VR ve dahası internet deneyimlerini limitlere takılmadan yaşayabilirsiniz.​