Superonline Başvuru Formunu Doldur İnternete Özel Kampanyalardan ve İndirimlerden Yararlan!

Hemen Ara
0850 340 45 40

*Hafta içi saat 15:00'e kadar yapılan Superbox başvurularının kurulumu aynı günde sağlanacaktır.

*Saat 15:00'den sonra gelen başvuruların kurulumu 24 saat içerisinde sağlanacaktır.

Ortak Fiber Turkcell Kampanyaları

Ortak Fiber Turkcell Kampanyaları

Turkcell Superonline ortak fiber altyapılar sayesinde, dileyen herkese Superonline Fiber internet deneyimi sunuyor. Evinizde yada binanızda farklı firmaların internet altyapısı olsa bile Turkcell Superonline abonesi olabilirsiniz.

209 TL'den başlayan fiyatlar!

Kampanyaların Süresi Doldu! Güncel Fiyatlar için Başvuru Formu Doldurun!

Ortak Fiber İnternet Altyapısı Nedir?

Ortak Fiber İnternet Altyapısı Turkcell Superonline olarak diğer firmaların fiber altyapısı kiralayarak, Turkcell Superonline ev yada işyeri abonesi olmak isteyen müşterilere verdiği internet hizmetinin adıdır. Genel olarak bakacak olursak, Türkiye'de İnternet Altyapısı olan Firmaların birbirleri arasında yaptığı anlaşma ile yine birbirlerinin altyapısını kullanarak hizmet sağlamasına ''Ortak internet altyapısı'' denir. Bu vesile ile Turkcell Superonline abonesi olmak isteyen müşteriler başvuru yaparak altyapılarını kontrol ettirebilir, uygunluk durumuna göre Turkcell Superonline ortak fiber abonesi olabilirler.

Hangi Firmaların altyapısından Hizmet Veriyoruz?

Turkcell Superonline olarak zaten hali hazırda Dsl internet Kampanyaları ile telekom altyapısından Turkcell Dsl ve Superonline Vdsl hizmeti verebiliyoruz. Bütün bunlara ek olarak Turksat Kablo ile yapılan anlaşma sonucunda Turkcell Superonline Kablo İnternet Kampanyaları ile Kablonet Altyapısından da internet hizmeti vermeye başladık. Bunun yanında son olarak Vodafone şirketi ile yapılan anlaşma sonucunda; Vodafone fiber altyapısı üzerinden Turkcell Superonline Ortak Fiber İnternet hizmeti verebilmekteyiz. Vodafone Fiber altyapısı bulunan müşteriler Turkcell Superonline Ortak Fiber İnternet Hizmeti Alabilirler. Turksat Kablo altyapısı bulunan müşteriler kampanyalar ile ilgili detaylı bilgi almak için tıklayınız> Kablo İnternet Kampanyaları

Ortak Fiber Turkcell Kampanyaları

Aşağıdaki kampanyalardan yararlanabilmek için, altyapınızın vodafone olması gerekmektedir. Başvuru formu doldurarak altyapınızı sorgulayabilir, internet başvurusu yapabilirsiniz.

Fiyatlar

Vodafone Fiber Altyapısı Fiyatları

​Hız​

Kota​
24 Ay Sözünüze Kampanya Fiyatı*
16 Mbps’ye kadar
​Limitsiz

​ilk 12 ay 209 TL, sonraki 12 ay 229 TL

24 Mbps’ye kadar
Limitsiz
ilk 12 ay 219 TL, sonraki 12 ay 239 TL
35 Mbps’ye kadar
Limitsiz
ilk 12 ay 224 TL, sonraki 12 ay 244 TL

Kablonet Turksat Altyapısı Fiyatları

​Hız​

Kota​
24 Ay Sözünüze
Kampanya Fiyatı*
16 Mbps’ye kadar
​Limitsiz

​ilk 12 ay 209 TL, sonraki 12 ay 229 TL

24 Mbps’ye kadar
Limitsiz
ilk 12 ay 219 TL, sonraki 12 ay 239 TL
35 Mbps’ye kadar
Limitsiz
ilk 12 ay 224 TL, sonraki 12 ay 244 TL

*Kampanya fiyatları aylıktır. Tüm vergiler ve modem kullanım ücreti dahildir. Yukarıdaki tabloda belirtilen Hız, indirme(download) hızını ifade eder.