Superonline Başvuru Formunu Doldur İnternete Özel Kampanyalardan ve İndirimlerden Yararlan!

Hemen Ara
0850 340 45 40

*Hafta içi saat 15:00'e kadar yapılan Superbox başvurularının kurulumu aynı günde sağlanacaktır.

*Saat 15:00'den sonra gelen başvuruların kurulumu 24 saat içerisinde sağlanacaktır.

Turkcell Superbox Fırsat Kampanyası

Turkcell Superbox Fırsat Kampanyası

Turkcell Superbox taşınabilir Ev İnterneti 650 TL'den başlayan fiyatlarla! Hızlı kurulum tak çalıştır! Superonline Superbox Başvuru için formu doldurun hemen arayalım!

650 TL

Turkcell Superbox Fırsat Kampanyası

Turkcell Superonline Superbox 4.5G ev interneti ile fiber hızında ev internetini şimdi Kotalı ve Sınırsız paketler ile deneyimleyin... İster evde, ister tatilde, istersen yazlıkta! Siz Nerede Olursanız Olun Turkcell Superbox taşınabilir internet yanınızda! Altyapısız internet deneyimi sunan Turkcell Superbox 4.5G Hızında!

Taşınabilir internet özelliği ile Superbox hiç bir altyapıya ihtiyaç duymayarak prize taktığınız heryerde size yüksek hızda internet sağlar. Superbox başvurusu için geçerli fiyatlar aşağıda ki gibidir. Hemen başvur kısmında tıklayıp form doldurarak superbox başvurusu yapabilirsiniz.

Superbox Fiyatlar

​​​​​​Teklif Adı Kota Hız Fiyat
Superbox 4.5G 150 GB​ ​150 GB 4.5G ​ 650 TL​
​Superbox 4.5G 250 GB​ 250 GB​ 4.5G​ ​750 TL
​Superbox 4.5G 400 GB​ ​400 GB ​4.5G 900 TL​
​Superbox 15 Mbps Limitsiz ​Limitsiz 15 Mbps'ye kadar​ 1500 TL​

Turkcell Superbox Limitsiz Paketler

Turkcell Superonline Superbox 4.5G ev interneti ile fiber hızında ev interneti deneyimini ihtiyacınıza uygun limitsiz paketler...

​Superbox Fırsat 15 Mbps İnternet* 12 Ay Taahhütlü ​Limitsiz ​15 Mbps'ye Kadar 1500₺

Superbox altyapısız İnternet! Superbox herhangi bir sabit altyapı hizmetine ihtiyaç duymaz, 4.5G’nin uygun olduğu her yerde geçerli!

  • Kolay kurulum! Superbox 4.5G Sim Kartla çalıştığı için tek priz yeter!
  • Süper hızlı! 4.5G Kalitesi ile fiber hızlarında kesintisiz internet evinizde.
  • Taşınabilir Superbox! ister hem yazlık hem kışlık evinize ister ofisinize giderken Superbox’la internetinizi yanınızda götürebilirsiniz.

Superbox başvuru formu Doldurmak İçin aşağıdaki ''HEMEN BAŞVUR'' butonuna tıklayın.

Işık Hızına Çıkmak İstiyorum

Neden Superbox?

Turkcell Superbox, hızlı ve kesintisiz internet erişimi sağlayan bir kablosuz internet hizmetidir. Ev veya işyerlerine kolayca kurulan bu cihaz, yüksek hızlı veri transferi sunar. Superbox, fiber altyapıya ihtiyaç duymadan yüksek hızlı internete erişim sağlar. İnternet hızınızı artırarak, HD video izleme, online oyun oynama ve dosya indirme gibi aktiviteleri sorunsuzca yapmanıza yardımcı olur. Turkcell'in geniş kapsama alanı sayesinde, uzak bölgelerde bile internet erişimi mümkün hale gelir. Superbox, taşınabilirliği sayesinde tatillerde veya seyahatlerde de kullanışlıdır. Güçlü bir sinyal ve stabil bağlantı sunan Turkcell Superbox, internet ihtiyaçlarınızı karşılamak için ideal bir çözümdür.