Superonline Başvuru Formunu Doldur İnternete Özel Kampanyalardan ve İndirimlerden Yararlan.

Hemen Ara
0850 340 45 40

*Hafta içi saat 15:00'e kadar yapılan Superbox başvuruların kurulumu aynı günde, Saat 15:00'den sonra gelen başvuruların kurulumu 24 saat içerisinde sağlanacaktır.

Superbox 150 GB Kampanya

Superbox 150 GB Kampanya

Turkcell Superbox Kampanyaları içerisinde birçok kota seçeneği bulunmaktadır. Bunlardan birtaneside en popüler seçenek olan 150 GB kotalıdır. Detaylar şu şekildedir;

650 TL

Ev internet kullanımında her kullanıcın aylık ortalama bir GB tüketim miktarı olur. Bu tüketim miktarı internet kullanıcısının internette neler yaptığı ile doğru orantılıdır. Film izlemek, sosyal medya kullanımı, online oyun oynamak veya indirme yapmak en çok GB tüketen unsurlardır.

Bunun yanı sıra herbirimiz limitsiz, sınısız interneti tercih ederiz. İnternetin hızlı olmasının yanında hiç durmamasını ve sınırsız bir konfor alanına sahip olmayı istemekteyiz. Ancak olay tamamen internette neler yaptığınız ile alakalıdır. Bu yüzden aylık ortalama tüketimi 50 GB olabileceği gibi 250 GB'da olabilir.

Mobil telefon üzerinden internet kullanımı yapmak bir bilgisayara göre daha az kota harcamaktadır. Bilgisayar üzerinden izlenen 1080P kalitesinde bir film yüksek kota tüketebileceği gibi, Android yada İOS işletim sistemine sahip bir telefon üzerinen izlenen aynı film bilgisayarın yarısından daha az bir kota tüketebilir. Birçok kullanıcı aylık 100GB'dan az tüketim yapmasına rağmen limitsiz internete sahiptir.

Superbox 150 GB Kampanyası

Turkcell Superbox kampanyası birçok kota seçeneği ile sizlerle! En popüler kotalardan birisi olan 150 GB Kotalı paket birçok kullanıcı için yeterlidir. ''KOTA DURUR'' Kotanız bittiğinde internetiniz durur ve ek ücret ödemez, sürpiz faturalar ile karşılaşmazsınız.. Dilerseniz 50 GB 100₺ olarak ek kota alabilirsiniz.

Superbox Taşınabilir internet olma özelliğini taşıyor. Türkiye'deki en popüler taşınabilir internet olan Superbox 375 MBPS'e kadar hız sağlayabiliyor. En yakın Turkcell Baz istasyonuna bağlanarak 4.5G hızında internet sağlat. Antalya'dan Ankara'ya, Ankara'dan Hakkari'ye kadar istediğiniz yere taşıyarak Turkcell Superbox internet hizmetini kullanabilirsiniz.

150 GB Kotalı Superbox ile bir ayda ortalama 300 Film izleyebilirsiniz. Genel kullanımı göz önünde bulundurursak, instagram ve youtube gibi platformlarda kullanım ile rahatlıkla yetecek bir kotadır. İnternet kullanımı yapan insanların aylık ortalama 100 GB tükettiğini göz önünde bulundurursak rahatlıkla yetebilecek bir kotadır.

Fiyat

Superbox Kota Fiyat
4.5G Hız 150 GB 650 TL

Paket 12 Ay Taahütlü ve Kurulum Ücretsizdir. Modem Kullanım Ücreti Fiyata Dahildir.

Superbox Başvuru FormuTıkla Hemen Başvur

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp