Superonline Başvuru Formunu Doldur İnternete Özel Kampanyalardan ve İndirimlerden Yararlan.

Hemen Ara
0850 340 45 40

*Hafta içi saat 15:00'e kadar yapılan Superbox başvuruların kurulumu aynı günde, Saat 15:00'den sonra gelen başvuruların kurulumu 24 saat içerisinde sağlanacaktır.

Superonline Wifi Çekim Alanı

Superonline Wifi Çekim Alanı

Superonline Wifi Çekim Alanı için birden fazla çözüm sunmakta. Günümüzde kablolu bağlantıdan yavaş yavaş uzaklaşırken kablosuz internet deneyimini de en iyi şekilde nasıl sağlarız? Bunun çalışmaları yapılmaktadır. Bunun yanında sadece kablosuz bağlantı destekleyen cihazlarda bu konuda ki çalışmaların doğruluğunu kanıtlar niteliktedir. Peki, Superonline internet kullanıcılarının çekim alanı ne kadar? Nasıl çekim alanı daha fazla arttırılır? Superonline Wifi İyileştirme Nasıl Yapılır? Hepsi yazımızın devamında...

Superonline çekim alanı kullanılan modemler sayesinde üst seviyededir. Hem 2.4GHZ hem de 5G sinyalleri ile sağlanan kablosuz bağlantı, hız kaybının en asgari şekilde bağlanan cihaza iletilmesini sağlamaktadır. Hem sinyal kalitesinin hem de internet hızının kesintisiz sağlanabilmesi için ev içinde uygun bir yere kurulum yapmak önemlidir. Örneğin; İnterneti en çok kullandığınız oda oturma odası ve yatak odası ise iki odanın kesiştiği noktaya modemi koymak iki odadan da yeteri kadar verim alınmasını sağlamaktadır. Aynı zamanda evin her yerinde kullanım yapabilmek içinse modemin evin merkezine yerleştirilmesi önem taşımaktadır.

Superonline Wifi Çekmiyor?

Wifi kablosuz bağlantının çekmemesinin birçok nedeni olabilir. Özellikle modemin bulunduğu alandaki elektronik cihazlar wifi sinyalini bozabilir ve sinyal gücünü azaltabilirler. Bir başka nedense evin fiziksel durumudur. Örneğin; Evin duvarları kalın veya yalıtım ile kaplanmış ise, Duvarların yapım aşamasında kullanılan çeşitli malzemeler, Isı yalıtımı gibi etkenler Modem çekim gücünü azaltabilmektedir. Bu durum Wifi'nin çekmemesine, az çekmesine veya yan odadan çekmemesine yol açabilmektedir. Bu konu ile alakalı da bir takım teknik çözümler mevcuttur, aşağıdaki önerileri uygulayarak bir takım iyileştirmeler yapabilirsiniz...


Superonline Wifi İyileştirme

Superonline Wifi Modeminizde iyileştirmek yapabilmek için superonline.net üzerinden veya Dijital Operatör üzerinden Turkcell Superonline Müşteri numarası ve şifrenizle giriş yapmanız gerekmektedir. Giriş yaptıktan sonra hesabım sekmesinde ''Teknik İşlemlerim'' sekmesini göreceksiniz. Buraya tıkladıktan sonra sağ tarafta ''Kablosuz Ağ İyileştirme'' butonunu göreceksiniz. Bu düğmeye tıklayarak onayla dedikten sonra 5 saniye içerisinde wifi modeminizin kablosuz ağı otomatik olarak iyileştirilecektir. Ayrıca bu adımdan ''Ağ Adımı değiştir'' yada ''Kablosuz Ağ Şifremi Değiştir'' düğmelerine tıklayarak istediğiniz değişikliği gerçekleştirebilirsiniz.

Superonline Wifi Kampanya

Wifi çekim alanı için bazen modemler yetersiz kalabilmektedir. Bunun nedeni evin mevcut yapısı ve büyüklüğü olabilmektedir. Özellikle belli bir metre karedeki evler için modemlerin wifisi yetersiz olmaktadır. Bazı evlerin balkonları veya bahçeleri ile modem arasındaki mesafe oralarda internet kullanımı yapmak isteyen aboneler için sıkıntı olabilmektedir. Superonline İnternet faturanıza ek olarak Taksitli Xiaomi Mi Wi-Fi Range Extender Pro Kampanyası ile çözüm sunmaktadır. Bu Cihaz ile ister evinizin bahçesinde ister evinizin balkonunda veya herhangi bir yerinde olun Wi-fi çekim gücü sayesinde evin heryerinde kesintisiz ve hızlı internet bağlantısı sağlayabilirsiniz.

Wifi Kampanya Fiyatları Şu Şekildedir;

Fiyatlar

​Cihaz Marka ​Cihaz Model ​Taahhüt Süresi Aylık Cihaz Bedeli*​ Toplam Cihaz Bedeli*​
Xiaomi​ ​Mi Wi-Fi Range Extender Pro ​​6 ay 28,22 TL 169,32 TL
​Xiaomi Mi Wi-Fi Range Extender Pro​ ​​12 ay 15,51 TL 186,12 TL
Xiaomi​ ​Mi Wi-Fi Range Extender Pro ​​24 ay 9,40 TL 225,60 TL
​Xiaomi Mi Wi-Fi Range Extender Pro​ ​​36 ay 7,44 TL 267,84 TL​

*Kampanya fiyatlarına tüm vergiler dahildir ve fatura ödeme tarihine göre fiyatlar değişebilir.

Başvurmak için aşağıdan ''Hemen Başvur'' linkine tıklayarak başvuru fformu doldurabilirsiniz.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp