Superonline Başvuru Formunu Doldur İnternete Özel Kampanyalardan ve İndirimlerden Yararlan.

Hemen Ara
0850 340 45 40

*Hafta içi saat 15:00'e kadar yapılan Superbox başvuruların kurulumu aynı günde, Saat 15:00'den sonra gelen başvuruların kurulumu 24 saat içerisinde sağlanacaktır.

Taşınabilir İnternet Kampanyaları

Taşınabilir İnternet Kampanyaları

Günümüzün ihtiyaçları ile internet kullanımı da temel ihtiyaçlardan biri haline gelmiştir. Ev ve iş yerlerimizde kullandığımız internetin yanında, cep telefonumuzda kullandığımız internete kadar hayatımızın heryerinde bulunan internet kullanım oranıda büyük ölçüde artmıştır. Altyapıya ihtiyaç duymayan taşınabilir Superbox internet ile ilgili detaylı bilgi için yazımızın devamını okuyunuz...

Turkcell Superonline olarak Fiber, ADSL, VDSL ve TURKSAT KABLO altyapılarından verdiğimiz internet hizmetinin yanında altyapısı olmayan halenelere özel ve internetini taşımak isteyenler için Superbox taşınabilir internet hizmeti vermekteyiz. İnternet altyapısına ihtiyaç duymayan Turkcell Superbox Altyapısız İnternet 4.5G baz istasyonundan hizmet vermekte ve Fiber hızına ulaşabilmektedir.

Taşınabilir İnternet Superbox kullanımı yapmak için modemi prize takmanız yeterlidir. Tak çalıştır özelliği ile de oldukça dikkat çeken Superbox şimdiden binlerce aboneye ulaşmış durumdadır. Turkcell Baz istasyonundan hizmet verdiği için neredeyse gittiğiniz heryerde çalışabilen Superbox Cihazı kotalı ve kotasız hız seçenekleri ile talep görmektedir. Hem 4.5G baz istasyonunun desteklediği hız ile hemde 10 Mbps ve 20 Mbps hız kampanyaları ile kullanımınıza sunulmaktadır.

Turkcell Superonline Euroant Dsl Çözüm Merkezi olarak sorumlusu olduğumuz illerde mümkün olduğunca kısa sürede kurulum sağlıyoruz. Özellikle merkeze uzak olmayan bölgelere Aynı gün internet kurulumu yapmaktayız. Merkeze uzak olan bölgelerde ise bir sonraki gün kurulumunuzu gerçekleştirmekteyiz. Adresinize gelerek kurup teslim ettiğimiz Superbox Cihazını daha sonra istediğiniz yere taşıyarak kullanabilirsiniz. Çekim alanın oldukça geniş olduğu Kablosuz modem sayesinde hem kablolu hemde kablosuz bağlantı sağlayabilirsiniz.

Aynı Gün Superbox Kurulumu yapabileceğimiz İller

  • Antalya
  • Afyonkarahisar
  • Burdur
  • Denizli
  • Kütahya
  • Isparta

Sizde Superbox kampanyaları hakkında detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Turkcell Superonline iş ortağı olarak yukarıdaki illerin internet kurulumu, internet satışı ve internet arıza süreçlerinin tamamından sorumluyuz. Bilgi ve Başvuru için alttaki Hemen Başvur linkine tıklayınız.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp