Superonline Online Başvuru Formu

Superbox Başvuru Formu

Superbox Başvuru Formu

Teknolojinin son harikalarından birisi olan Taşınabilir modemler her geçen gün kullanım sayısını arttırmakta ve sabit internete göre daha fazla tercih edilmeye başlanmaktadır. İlk olarak sabit internet alt yapısı olmayan yerler için üretilen Superbox cihazı memnuniyet oranı arttıkça kullanıcı sayısını arttırmaktadır. Superbox Başvuru Formu için gerekli belgeleri sizlerle paylaşıyoruz.

Turkcell Superonline Superbox

Turkcell Superonline Superbox cihazı ile birlikte gittiğimiz her yerde sadece prize takarak kullanım kolaylığı sağlanmıştı. İlk etapta asıl amacı internet altyapısı olmayan evlere ve iş yerlerine hizmet sağlamak olsa da, Cihazın kullanım kolaylığı ve taşınabilir olması işleri bambaşka bir noktaya getirmiştir.

Bilmediğiniz Özellikler

Superbox aslında mevcut özellikler ile çıkmış olsa da geliştirilebilir bir cihaz olması sebebi ile her geçen gün üzerinde geliştirmeler yapılabilmektedir. İlk etapta dikey bir boyutla çıkan cihaz sonrasında Huawei'nin başka bir modeline entegre edilerek standart yatay modemlere benzetilmiştir. Peki Superbox Ayarları nasıl yapılmalı? Superbox internet dışında hangi faydaları var? Superbox'tan daha fazla faydalanabileceğiniz özellikler şu şekildedir;

SMS

Bir Superbox Abonesi iseniz veya Superbox'a abone olmak istiyorsanız bilmeniz gereken cihazın Gsm Data hattı ile çalıştığıdır. Yani cep telefonlarına iletişim için takılan Sim Kart Superbox cihazında data hattı olarak kulanılmaktadır. Cihaza takılan Sim Kart standart bir cep telefonu numarasına sahiptir. Bu numara üzerinden Sms alabilir ve Sms gönderebilirsiniz. Bunun yanında Dijital Operatör uygulamasına girerek kullanımlarınızı takip edebilir, Faturanızı ödeyebilir ve Her cuma Salla kazan ile ek internet paketi ve hız kazanabilirsiniz.

Sadece 4.5G'mi?

Turkcell 4.5G üzerinden hizmet veren Superbox aynı zamanda cihaz arayüzünden 3G olarakta ayarlanabilmektedir. Bu özellik 4.5G şebekesinin yeterince stabil çekmediği yerlerde 3G ile sorunsuz kullanım sağlayabilmektedir. Cihazın arayüzüne girebilmek için adres satırına 192.168.1.1 yazılmalı ve standart şifre olan ''superonline'' yazılmalıdır. Kullanıcı adı ise ''admin'' olarak girilmelidir.

4 Kablolu 32 Kablosuz Cihaz

Superbox Cihazı 4 Lan portuna sahip wifi ile 32 cihaza kadar bağlantı sağlayabilmektedir. Aynı zamanda rooter olarak kullanılabilen cihaz yüksek çekim gücü sayesinde evin heryerinden erişim sağlayabilmektedir.

Superbox Başvuru Formu

Superbox başvurusu yaparken istenen evraklar ve bilgiler standart kimlik bilgilerinizin yanında ek belge gerektirmektedir. İlk başvurunuz yapılırken doğru bir satış kanalı ile bilgilerinizi paylaştığınızdan emin olunuz. İlk başvuruda istenilen bilgiler profilinize göre değişiklik gösterebilmektedir. Daha önceden Turkcell aboneliğiniz var ise veya Turkcellden herhangi bir ürün kullanmış iseniz Satış Temsilcisi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlık numaranız ile işlem yapabilecektir. Ancak daha önce Turkcell ürünlerinden hiç birini kullanmamış iseniz ek bilgiler istenebilmektedir. Fiziki imza ve ek belgeler Superbox kurulumundaa Teknik ekiplerimiz tarafından teslim alınmakta ve imzalatılmaktadır. Yeni dönemde fiziki sözleşme yerine Dijital imza uygulaması ile imza alınmaktadır.

Superbox Başvuru Formu

Ad-Soyad:

TC:

Telefon:

Adres:

Superbox Kurulumunda İstenen Belgeler

  • Kimlik
  • Sabit Fatura (Elektrik, Su, Doğalgaz faturası veya İkametgah)

Superbox Başvuru formunu yukarıda paylaştık. Sizde Superbox internet kampanyalarından yararlanmak, bilgi almak veya başvuru yapmak istiyorsanız aşağıdaki hemen başvur butonuna tıklayarak formu doldurabilir ve uzman satış temsilcilerimiz tarafından detaylı bilgi edinebilirsiniz.