Superonline Başvuru Formunu Doldur İnternete Özel Kampanyalardan ve İndirimlerden Yararlan!

Hemen Ara
0850 340 45 40

*Hafta içi saat 15:00'e kadar yapılan Superbox başvurularının kurulumu aynı günde sağlanacaktır.

*Saat 15:00'den sonra gelen başvuruların kurulumu 24 saat içerisinde sağlanacaktır.

Kurumsal Superbox Başvuru Merkezi

Kurumsal Superbox Başvuru Merkezi

Turkcell Superbox altyapısız internet ile iş yerlerinde fiber hızında internet deneyimi yaşayabilirsiniz. Taşınabilir internet olması sayesinde gittiğiniz heryerde Superbox İnternet sizinle! Superbox Tak Çalıştır Özelliği ile dilediğiniz an dilediğiniz yerden internete erişebilirsiniz...

535 TL

Kurumsal Superbox Kotalı ve Sınırsız Paketler

Turkcell Süperbox Kotalı ve Sınırsız paketler ile ihtiyacınıza uygun Superbox Kampanyaları Bireysel ve Kurumsal müşterilerimize çözüm sağlıyor. Superbox Kampanyaları ''Kotalı ve Sınırsız'' Paketler olarak ikiye ayrılmaktadır. 4.5G Fiber hızında taşınabilir internet deneyimi sunan Superbox ister evde, ister yazlıkta isterseniz gittiğiniz her yerde kullanmak için prize takmanız yeterli.

  • Kurumsal Superbox Hoşgeldin Kampanyası tekiflerimiz ve fiyat bilgileri:

Superbox İşyeri Paketleri

Paket Adı Kota Hız Toplam Ücret
Superbox 4.5G 150 GB 150 GB 4.5G Hızında 525 TL
Superbox 4.5G 250 GB 250 GB 4.5G Hızında 625 TL
Superbox 4.5G 400 GB 400 GB 4.5G Hızında 785 TL
Superbox 15 Mbsps Limitsiz Limitsiz 15 Mbps'ye Kadar 1285 TL

İşyeri Superbox İnternet Kurulumu

Superbox İnternet Kurulumu oldukça basit bir işlemdir. 4.5G sim kart desteği olan Superbox Modemi prize takılarak tarafımızdan Sim Kart aktivasyonu gerçekleştirilir. Modem üzerindeki 4 kablolu port ve 32 cihaza kadar wifi desteği ile fiber hızında internet deneyimi yaşayabilirsiniz.

Kurumsal Superbox İnternet Ücretleri

Superbox internet ücretleri ihtiyaca uygun kampanyalarla kotalı ve sınırsız olarak belirlenmektedir. Kotalı en uygun paket fiyatı 100GB (Belirli İllerde Geçerlidir) için 435₺ limitsiz en uygun paket ise 15 Mbps için 1285₺ olarak belirlenmiştir. Kurulum ve Aktivasyon ücretsizdir.

Superbox Taahütsüz Paket varmı?

Superbox İnternet Kampanyalarında Taahhütsüz paket bulunmamakla birlikte taahüt süresi bütün kampanyalarda 12 Aydır.

Superbox Modemi Taahhüt Bitiminde Bendemi Kalacak?

Superbox Modemi aboneliğiniz sürece sizde kalır. Abonelik ve sözleşme bitiminde iptal etmek isterseniz modemi Turkcell Superonline Abone merkezlerimize iade etmeniz gerekmektedir. Modem Şimşek çakması, yanması durumunda ücretsiz olarak değişim yapılmaktadır. Kaybolan, Kırılan ve teslim edilmeyen eksik parçalar tarafınıza fatura edilebilir.

Superbox Başvurusu Nasıl Yapılır?

Superbox Başvurusu yapmak için ''Hemen Başvur'' linkine tıklayarak başvuru formu doldurabilirsiniz. Uzman müşteri temsilcilerimiz sizi arayarak Superbox İnternet kampanyaları hakkında detaylı bilgi vererek internet kurulumunuzun en kısa sürede gerçekleşmesine destek olurlar.

Superbox İnternet Başvurusu