Superonline Başvuru Formunu Doldur İnternete Özel Kampanyalardan ve İndirimlerden Yararlan.!

Hemen Ara
0850 340 45 40

*Hafta içi saat 15:00'e kadar yapılan Superbox başvurularının kurulumu aynı günde sağlanacaktır.

*Saat 15:00'den sonra gelen başvuruların kurulumu 24 saat içerisinde sağlanacaktır.

Superbox Başvuru Formu

Superbox Başvuru Formu

Superbox altyapısız internet ile ev ve iş yerlerinde fiber hızında internet deneyimi yaşayabilirsiniz. Taşınabilir internet olması sayesinde gittiğiniz heryerde Superbox İnternet sizinle!

Superbox Kotalı ve Sınırsız Paketler

Süperbox Kotalı ve Sınırsız paketler ile ihtiyacınıza uygun Superbox Kampanyaları Bireysel ve Kurumsal müşterilerimize çözüm sağlıyor. Superbox Kampanyaları ''Kotalı ve Sınırsız'' Paketler olarak ikiye ayrılmaktadır. 4.5G Fiber hızında taşınabilir internet deneyimi sunan Superbox ister evde, ister yazlıkta isterseniz gittiğiniz her yerde kullanmak için prize takmanız yeterli.

Superbox İnternet Kurulumu

Superbox İnternet Kurulumu oldukça basit bir işlemdir. 4.5G sim kart desteği olan Superbox Modemi prize takılarak tarafımızdan Sim Kart aktivasyonu gerçekleştirilir. Modem üzerindeki 4 kablolu port ve 32 cihaza kadar wifi desteği ile fiber hızında internet deneyimi yaşayabilirsiniz.

Superbox İnternet Ücretleri

Superbox internet ücretleri ihtiyaca uygun kampanyalarla kotalı ve sınırsız olarak belirlenmektedir. Kotalı en uygun paket fiyatı 100GB için 199.90₺ limitsiz en uygun paket ise 15 Mbps için 679₺ olarak belirlenmiştir. Kurulum ve Aktivasyon ücretsizdir.

Superbox Taahütsüz Paket varmı?

Superbox İnternet Kampanyalarında Taahütsüz paket bulunmamakla birlikte taahüt süresi bütün kampanyalarda 12 Aydır.

Superbox Modemi Taahhüt Bitiminde Bendemi Kalacak?

Superbox Modemi aboneliğiniz sürece sizde kalır. Abonelik ve sözleşme bitiminde iptal etmek isterseniz modemi Turkcell Superonline Abone merkezlerimize iade etmeniz gerekmektedir. Modem Şimşek çakması, yanması durumunda ücretsiz olarak değişim yapılmaktadır. Kaybolan, Kırılan ve teslim edilmeyen eksik parçalar tarafınıza fatura edilebilir.

Superbox Başvurusu Nasıl Yapılır?

Superbox Başvurusu yapmak için ''Hemen Başvur'' linkine tıklayarak başvuru formu doldurabilirsiniz. Uzman müşteri temsilcilerimiz sizi arayarak Superbox İnternet kampanyaları hakkında detaylı bilgi vererek internet kurulumunuzun en kısa sürede gerçekleşmesine destek olurlar.

Superbox İnternet Başvurusu