Superonline Online Başvuru Formu

Superonline Fiber altyapı sorgulama

Superonline Fiber altyapı sorgulama

Turkcell Fiber altyapısı hızla yayılırken binasına fiber altyapı gelen ya da bina önünden fiber kabloların geçtiğini gören internet kullanıcıları, Superonline Fiber altyapı sorgulaması yapmaya başlamaktadır. Bu yazımızda Turkcell Superonline fiber altyapı sorgulama nasıl yapılır buna değineceğiz...

Superonline Fiber Altyapı Sorgulama

Binasında fiber olan veya altyapı çalışmalarını gören kullanıcılar Fibere Geçmek için internet üzerinden araştırma yapmaya başlamaktadır. Bu sayfayı okuyorsanız sizde bu kullanıcılardan birisisiniz. Bazen nadiren de olsa Fiber altyapı olmasına rağmen bina adı veya bina numarası karışıklığından aboneler binasında fiber altyapı olmadığını düşünmekte veya tam aksine fiber olduğunu bilmesine rağmen abonelik işlemleri için ilerleme kaydedememektedir.

Turkcell Fiber her bina altında bulunan kutular için bir numara belirlemektedir. Bu numaralar Turkcell sistemlerinde doğru adresi bulabilmek için en önemli seçenek. Kullanıcılar Superonline fiber sorgulama ekranında bu numarayı bilmediği için inşaat halindeyken alınan protokolde yazan bina isminden dolayı karışıklık yaşayabilmektedir. Bu nedenle size en doğru Turkcell Fiber Sorgulama yapma konusunda destek sağlıyoruz.

Superonline Fiber Altyapı Sorgulama

Yukarıda gördüğünüz Turkcell Fiber sorgulama ekranında İl, İlçe, Mahalle ve bina adı gözükmektedir. Bu ekran Süperonline adresinde gözükse de bina numaraları gözükmediği için kullanıcılar bina ismini bilmediğinde veya bina ismi değişmiş ise eski bina ismi bulunacağından altyapılarını doğru bir şekilde kontrol edememektedir.

Superonline Fiber Altyapı Sorgulama Ekranı

Bu Fiber sorgulama ekranında bina ismini doğru biliyorsanız fiber altyapı olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Ancak fiber altyapı yok ise veya bina ismini bilmiyorsanız daha detaylı sorgulama yapmanız gerekmektedir. Özellikle fiber altyapı binanızda bulunmuyorsa ve internet aboneliği almak istiyorsanız binanızda hangi altyapı olursa olsun yine Superonline Ev interneti abonesi olabilirsiniz. Özellikle fiber altyapı gelecek olan binalardaki kullanıcılar Fiber gelene kadar Adsl, Vdsl ve Ortak fiber altyapılarından internet hizmeti alabilirler.

Fiber Altyapı Ne Zaman Aktif Olur?

Turkcell Superonline açmayı planladığı bina sayısı ve devam eden altyapı çalışmaları ile aktivasyon yapmaktadır. Bina altına çekilen fiber kablolardan sonra ortalama 2 ile 6 ay içerisinde Fiber aktif olmaktadır. Bu süre zarfında mevcut internet hizmetinizle sözleşme yenilememek ve geçiş sürecinde cayma bedeli ödememek için Turkcell Adsl ve Superonline Vdsl kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

Altyapı Sorgulaması Nasıl Yapılır?

Superonline Fiber altyapı sorgulamasını en doğru şekilde yapmanız için sizlere yardımcı oluyoruz. Hem Fiber altyapı olup olmadığını hem de fiber altyapı yoksa binanızda alabileceğiniz maksimum internet hızını sizlere söylüyoruz. Bunun yanında Fiber gelene kadar yararlanabileceğiniz kampanyalarını, fiber gelmiş ise binanıza özel çıkan fiber kampanyalarını sizlerle paylaşarak dilediğiniz kampanya için abonelik başvurunuzu alıyoruz. Altyapı sorgulamak için yukarıdaki başvuru formunu doldurabilir veya aşağıda ki ''Hemen Başvur'' linkine tıklayarak Fiber altyapı sorgulama formu doldurabilirsiniz.