Superonline Online Başvuru Formu

Evde İnternet Başvuru Formu

Evde İnternet Başvuru Formu

Ev için tüm ihtiyaçlarımızı karşılarken, artık lüks olmayan ve ihtiyaçlar listesinde kendine yer bulan internet hizmeti de vardır. Ev içinde TV, Müzik, Film, Dizi, Online Ders, Kitap Okuma, Araştırma ve Akıllı Ev Sistemleri gibi aktiviteler ve çalışmalar için artık internet olmazsa olmazımızdır. Ev interneti için gerekli tüm süreçleri sizlerle paylaşıyoruz...

Ev içinde birçok aktiviteyi internet üzerinden gerçekleştirirken artık internetsiz ev neredeyse yok denecek kadar azdır. Buna yeni normalin getirdiği Online Ders ve Evden Çalışma da dahil olunca Ev interneti kullanım oranı oldukça yükselmiştir. Gelecek için birçok teknoloji kendini geliştirmekte ve dönüştürmektedir. Hiç şühesiz ki İnternet ve İnternet Altyapısı da bunun başında gelmektedir.

Ülkemizde İnternet altyapısı gelişirken, altyapıyı geliştiren şirketlerin başında da Turkcell Superonline gelmektedir. Turkcell Fiber altyapısı sayesinde hanelere yüksek hızda ve kesintisiz internet deneyimi sunmaktadır. Bunun yanı sıra fiber kablolar üzerinden Turkcell TV+ hizmeti ile kesintisiz eğlence sunmaktadır.

Turkcell Fiber altyapı her şehirde olmasa da Superonline başlattığı Fiber Seferberliği ile birçok ile hızlıca yayılmaktadır. Altyapı işlemleri zaman alsa da Turkcell Superonline buna hızlı çözümler sunmaktadır. Turkcell Fiber altyapısı bulunmayan haneler Turk Telekom Ev İnterneti Altyapısından ve Vodafone Fiber altyapısından hangisi hane de mevcutsa o altyapı üzerinden Turkcell Superonline olarak Ev İnternet Başvurusu yapabilir ve hizmet alabilir. Evinize Fiber geldiğinde sorunsuz bir şekilde mevcut Superonline internetinizi Fiber'e geçiş yapabilirsiniz.

Evde internet altyapısı bulunmayan müşteriler, altyapı ihtiyacı olmadan 4.5G baz istasyonu üzerinden hizmet veren Superbox internet hizmetini alabilir. Tak çalıştır özelliği bulunan Turkcell Superbox internet gittiğiniz heryerde prize takarak internet kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Taşınabilir internet başvurusu yaparak altyapınız olmasa bile Superbox ile internet hizmeti alabilirsiniz.

Evde internet yeni abone olmak isteyen müşteriler, müşteri temsilcimize bağlanarak sabit ev interneti için online başvuru yapabilirer. Müşteri temsilcimize 08503404540 numaralı telefondan, yukarı da bulunan internet başvuru formundan veya aşağıda bulunan ''Hemen Başvur'' ikonuna tıklayarak başvuru yapabilirsiniz.