Hızlı Başvuru

Superonline Başvuru Formunu Doldur İnternete Özel Kampanyalardan ve İndirimlerden Yararlan.!

AYNI GÜN KURULUM!

*Hafta içi saat 15:00'e kadar yapılan başvuruların kurulumu aynı günde sağlanacaktır.

*Saat 15:00'den sonra gelen başvuruların kurulumu 24 saat içerisinde sağlanacaktır.

TV+ Ready Yalın VDSL Kampanyası

TV+ Ready Yalın VDSL Kampanyası

TV+ Ready, Yalın VDSL internet ile hediye! TV+ Ready ile TV kanalları, filmler, diziler...

139,9 TL / 1 AY

TV+ Ready ile canlı TV kanallarına, filmlere, dizilere, belgesellere ve binlerce uygulamaya anında ulaşabilirsiniz. İstediğin yerde televizyona tak, hemen izlemeye başla. TV+ Ready’nin içinde yer alan TV+ Premium paketi ile 150’nin üzerinde popüler yerli ve yabancı kanalı, en yeni yüzlerce “Seç İzle” film ve dizileri, en heyecanlı spor mücadelelerini, çocukların en sevdiği animasyonları, dünyaca ünlü belgeselleri dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Fiyatlar

​Hız Kota​​ ​Kampanya Fiyatı*
24 Mbps’ye kadar​ ​Limitsiz​ ​139,90 TL​
35 Mbps’ye kadar​ Limitsiz​​ ​159,90 TL​
​50 Mbps’ye kadar Limitsiz​​ ​179,90 TL​
100 Mbps’ye kadar Limitsiz​​ ​179,90 TL

Top2

İnternet ve Televizyon Keyfi Bir Arada
TV+ Ready Yalın VDSL Kampanyası ile hem internetinizi hem de televizyonunuzu bir arada alabilirsiniz. Üstelik TV+ Ready ile birlikte 24 aylık TV+ Premium üyeliği de hediye!


Tak ve İzle
TV+ Ready’yi kurulum ihtiyacı olamadan, televizyonunuzun HDMI girişine bağlayarak anında çalıştırabilirsiniz. TV+’ın eğlenceli dünyasına ulaşmak için TV’ye tak, Wifi’ya bağla ve TV+ uygulamasını aç ve izle. TV+’ın eğlenceli dünyasına erişmek bu kadar kolay.

Sen Nereye, TV+ Ready Oraya
İster evde ister tatilde, TV+ Ready keyfi hep sizinle. Dilediğiniz televizyona TV+ Ready takarak izlemekte özgürsünüz! Kendi eğlence dünyanızı yanınızda taşımanın keyfine TV+ Ready ile varın.

Eğlence bu kutuda, canlı yayın, film, dizi ve çok daha fazlası TV+ Ready’de
TV+ Ready herkese göre! TV+ Premium paketi ile 150’nin üzerinde popüler yerli ve yabancı kanalı, vizyondan hemen sonra izleyebileceğiniz en yeni yüzlerce “Seç İzle” film ve dizileri, en heyecanlı spor mücadelelerini, çocukların en sevdiği animasyonları, dünyaca ünlü belgeselleri dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

TV+ Ready ile kumanda sizde
TV+ Ready ile neyi ne zaman izleyeceğinizi siz seçin. Canlı yayınları, filmleri, dizileri 24 saate kadar geri alıp tekrar tekrar izleyebilir, programları kaydedebilirsiniz.

Sesli komut ile daha hızlı bir deneyim TV+ Ready’de
TV+ Kumandasındaki sesli komut özelliği ile, TV+ Ready sizi anlar, dilediğiniz işlemi söylemeniz yeterli sesli algılaması sayesinde işleminiz hızlıca gerçekleşir.

Uygulama dünyası ile sınırsız eğlence TV+ Ready’de
TV+ Ready muhteşem bir izleme deneyiminin yanında dilediğiniz tüm uygulamaları kullanabilmenizi sağlar. Yeni arkadaşınız TV+ Ready ile sınırsız eğlence sizi bekliyor. TV+ Ready ile müzik dinleyebilir, spor programınızı takip edebilir, oyun oynayabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Dilediğiniz uygulama dünyasını kendinize göre şekillendirebilirsiniz.

Teknik Özellikler​ ​
CPU​ ARM Quad 64-bit Cortex-A53 2GHz (DVFS) kadar​
​Android OS Android ™ 9.0 veya daha yüksek​
​Video/Audio çıktısı HDMI​
​Görüntü formatı H.265 10-bit 4K*[email protected], VP9 4K*2K @75fps, AVS2-P2 4K*[email protected] kadar, H.264 AVC 4K*[email protected], MPEG1/2/4 ASP, WMV/VC-1,AVS+, RealVideo8/9/10​
Ses formatı​ MP3, AAC, WMA, RM, FLAC, OGG, M4A, MP4, AAC, APE, FLAC, MP1/2 vs.
Resim formatı​ JPG, BMP, PNG ve diğer resim formatları
​Ağ Wi-Fi 2.4G/5.8G Hz 802.11a/b/g/n/ac
​Çalışma Isısı 0℃~40℃
​Güç ​Girdi: AC100-240V 50/60Hz
​Çıktı: DC 5V/1.5A​
​Güç Tüketimi <7,5W​