Superonline Başvuru Formunu Doldur İnternete Özel Kampanyalardan ve İndirimlerden Yararlan!

Hemen Ara
0850 340 45 40

*Hafta içi saat 15:00'e kadar yapılan Superbox başvurularının kurulumu aynı günde sağlanacaktır.

*Saat 15:00'den sonra gelen başvuruların kurulumu 24 saat içerisinde sağlanacaktır.

İllere Özel Superbox Kampanyası

İllere Özel Superbox Kampanyası

Bu kampanyanın süresi doldu! Mevcut kampanyalar için başvuru formu doldurarak bilgi edinebilirsiniz.

İllere Özel Superbox Kampanyası

Şehirlere özel Superbox Kampanyası belirlenmiş iller için satışa sunulmaktadır. Belirlenen illerde geçerli olan kampanya, il listesinde bulunmayan iller için satılamaz. Satın alınan Superbox Turkcell'in 4.5G sağladığı heryerde kullanılabilir. Kullanım için prize takmanız yeterlidir.

Superbox kurulumu adresinize teknik ekibimizin gelmesi ile yapılmaktadır. Mağazalardan teslim alınamaz! Bu nedenle adresinizde Superbox uygunluğu olması gerekir. Satış temsilcimiz size uygunluk konusunda gerekli bilgilendirmeyi yapacaktır.

100 GB Kampanyasında her ay 15GB kotanıza ek hediye tanımlanacaktır! 15GB Ücretsiz ek paket farklı paketlere geçiş yapılırsa sonlanacaktır.

İllere Özel Superbox Fiyatları

Superbox 4.5G 200 GB İle Özel teklifi Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Antalya, Bilecik, Bolu, Burdur, Çorum, Denizli, Edirne, Erzurum, Giresun, Isparta, Karabük, Karaman, Kastamonu, Kırıkkale, Kilis, Konya, Kütahya, Nevşehir, Niğde, Trabzon, Uşak ve Zonguldak illerinde geçerlidir.

Superbox 4.5G 100 GB İle Özel teklifi Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Antalya, Bilecik, Bolu, Burdur, Çorum, Denizli, Edirne, Erzurum, Giresun, Isparta, Karabük, Karaman, Kastamonu, Kırıkkale, Kilis, Konya, Kütahya, Nevşehir, Niğde, Trabzon, Uşak ve Zonguldak illerinde geçerlidir.

Işık Hızına Çıkmak İstiyorum