Superonline Başvuru Formunu Doldur İnternete Özel Kampanyalardan ve İndirimlerden Yararlan!

Hemen Ara
0850 340 45 40

*Hafta içi saat 15:00'e kadar yapılan Superbox başvurularının kurulumu aynı günde sağlanacaktır.

*Saat 15:00'den sonra gelen başvuruların kurulumu 24 saat içerisinde sağlanacaktır.

Turkcell Superbox 12 ay Taahhütlü Bölgesel Kampanya

Turkcell Superbox 12 ay Taahhütlü Bölgesel Kampanya

Turkcell Superbox 12 ay Taahhütlü Bölgesel Kampanya 100 GB Kotalı Paket Ayda Sadece 435 TL

435 TL

Turkcell Superbox 12 ay Taahhütlü Bölgesel Kampanya

Turkcell Superbox Bölgesel Kampanya ile belirlediğimiz iller için 100 GB Kotalı Superbox 435 TL. Kampanya sadece yeni müşterilere özel olup Turkcell Superonline tarafından belirlenen illerde geçerlidir.

Teklifin geçerli olduğu iller:

  • Ankara, Artvin, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Isparta, İzmir, Kayseri, Kırıkkale, Konya, Kütahya, Manisa, Mardin, Sivas, Trabzon ve Zonguldak

Bölgesel Superbox Fırsat Kampanyası:

​Teklif

Ücret

Süre

İle Özel Superbox 100 GB

435 TL

12 Ay

Kampanya Fiyatlarına Modem Ücreti Dahildir. 12 Ay sabit fiyat garantisi ile dilediğiniz heryerde kullanabileceğiniz taşınabilir internet kampanyasına başvuru yapmak ve detaylı bilgi almak için aşağıda ki ''Hemen Başvur'' Emojisine tıklayın. Telefonla bilgi almak için 08503404540 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Neden Superbox?

Turkcell Superbox, hızlı ve kesintisiz internet erişimi sağlayan bir kablosuz internet hizmetidir. Ev veya işyerlerine kolayca kurulan bu cihaz, yüksek hızlı veri transferi sunar. Superbox, fiber altyapıya ihtiyaç duymadan yüksek hızlı internete erişim sağlar. İnternet hızınızı artırarak, HD video izleme, online oyun oynama ve dosya indirme gibi aktiviteleri sorunsuzca yapmanıza yardımcı olur.

Turkcell'in geniş kapsama alanı sayesinde, uzak bölgelerde bile internet erişimi mümkün hale gelir. Superbox, taşınabilirliği sayesinde tatillerde veya seyahatlerde de kullanışlıdır. Güçlü bir sinyal ve stabil bağlantı sunan Turkcell Superbox, internet ihtiyaçlarınızı karşılamak için ideal bir çözümdür.