Superonline Başvuru Formunu Doldur İnternete Özel Kampanyalardan ve İndirimlerden Yararlan.

Hemen Ara
0850 340 45 40

*Hafta içi saat 15:00'e kadar yapılan Superbox başvuruların kurulumu aynı günde, Saat 15:00'den sonra gelen başvuruların kurulumu 24 saat içerisinde sağlanacaktır.

Superbox Başvurusu Nasıl Yapılır?

Superbox Başvurusu Nasıl Yapılır? (Başvuru Rehberi)

Superbox Turkcell'in ortaya çıkardığı bireysel evler ve kurumsal iş yerleri için kullanıma uygun, 4.5G hızında, taşınabilir özellikleri ile dikkatleri üzerine çeken bir üründür. Bu ürüne dair başvuru süreci ve merak edilenler için bir rehber hazırladık. Aşağıdan Superbox 4.5G internetle alakalı merak ettiğiniz herşeyi bulabilirsiniz...

Superbox Başvurusu Nasıl Yapılır?

Turkcell Superbox için başvuru yapmak çok kolay! 08503404540 numaralı telefonu arayarak veya yukarıdan başvuru formu doldurarak başvuru yapabilirsiniz. Müşteri temsilcisi adresinizde uygun olup olmadığını kontrol ederek başvurunuzu alır. Superbox başvurusu yapmak için sadece kimlik bilgilerinizi vermeniz yeterli. Kurulum yapılana kadar herhangi bir fatura işlemez ve tercihinizi değiştirmeniz durumunda başvurunuzu iptal edebilirsiniz.

Superbox Ayda Kaç TL?

Kampanya içerisinde kotalı ve sınırsız seçenekler mevcuttur. 100 GB, 150 GB, 200 GB, 300 GB ve Limitsiz seçeneklerden oluşmaktadır. En düşük ve en uygun superbox paketi 100 GB kotaı seçenektir. Superbox 100 GB kotalı tarife 350 TL ve Superbox fiyat listesi şu şekildedir;

Superbox Fiyat Listesi

​Teklif Adı Kota Hız Ücret
Superbox 4.5G 150 GB​ ​150 GB 4.5G ​ 400 TL​
​Superbox 4.5G 250 GB​ 250 GB​ 4.5G​ ​500 TL
​Superbox 4.5G 400 GB​ ​400 GB ​4.5G 600 TL​
​Superbox 15 Mbps Limitsiz ​Limitsiz 15 Mbps'ye kadar​ 1000 TL

Kota Bitince Ne Olur?

Kotalı seçeneklerden birine abone olursanız, kota aşıma derdi yaşamazsınız. Superbox kota bitince durur ve kullanmaya devam etmek için ek paket almanız gerekir.

Nereden Çekiyor?

Turkcell Superonline Superbox cihazı kullanılan bölgede ki en yakın Turkcell Baz istasyonuna bağlanarak çalışır. Herhangi bir altyapıya ihtiyaç duymaz ve Turkcell'in çektiği heryerde kullanılabilir. 4.5G çekmeyen bölgelerde 3G ile hizmet alınabilir. Bunun için modem arayüzüne giriş yaparak baz ayarlarını 3G olarak ayarlamanız gerekir.

Kaç Günde Kurulur?

Genellikle kurulum için beklemezsiniz. Başvuru yaptıktan sonra bölgeden sorumlu bayi sizi arayarak kurulum randevusu alır. Eğer çok uzak bir köy'de değilseniz merkezde iseniz genellikle aynı gün kurulum yapılır. Çok uzak bir ilçede olmanız durumunda orada teknik ekip var ise yine aynı gün kurulum yapılabilmektedir.

superbox-sinirsiz-paketler_600x450

Modem Özellikleri Nelerdir?

Modem üzerinde 4 kablolu bağlantı çıkışı bulunmaktadır. Superbox Wifi ile 32 cihaza kadar bağlantı desteklemektedir. Kutu içeriğinde Cat6 kablo, enerji adaptörü, 4.5G destekli modem bulunmaktadır. Yüksek kapsama alanı ile evin heryerinde yüksek çekim gücü yaşayabilirsiniz.

Bayiden Alınır mı?

Superonline Superbox için bayiye gitmenize gerek kalmadan online başvuru yapabilirsiniz. Kurulum kullanacağınız adreste nokta onayı alınarak yapılmaktadır. Bu nedenle başvurunuzu yapıp evinizde veya iş yerinizde teknik ekiplerimizin gelmesini beklemeniz yeterlidir.

Superbox Kurulum Ücreti Var mı?

Kurulum için hiçbir ücret ödemezsiniz. Teknik ekip kurulum için sizden hiçbir şekilde ücret talep etmez. Giriş yaptığınız kampanya tutarında ayda 1 kez faturalandırılırsınız. Modem ve aktivasyon faturaya dahildir.

Nasıl Çalışır?

Çalışması için prize takmanız yeterli! Superbox bölgenizdeki en yakın Turkcell Baz istasyonuna bağlanarak internete erişim sağlar. Bu nedenle taşıyabilir ve gittiğiniz yerde prize takmanız yeterli olur.

Oyun Oynanır mı?

Son dönemlerde oyuncularda Superbox internet hizmetini tercih etmeye başladı. Özellikle altyapısında fiber olmayan oyuncular yüksek upload hızından ve düşük ping seviyesinden dolayı Superbox internet hizmetini oyun oynamak ve yayın yapmak için kullanmaktadırlar.

Başvuru için buraya tıklayın!

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp