Superonline Başvuru Formunu Doldur İnternete Özel Kampanyalardan ve İndirimlerden Yararlan.

Hemen Ara
0850 340 45 40

*Hafta içi saat 15:00'e kadar yapılan Superbox başvuruların kurulumu aynı günde, Saat 15:00'den sonra gelen başvuruların kurulumu 24 saat içerisinde sağlanacaktır.

Superonline Antalya Bölge Müdürlüğü

Superonline Antalya Bölge Müdürlüğü

Superonline Antalya Bölge Müdürlüğü 2010 yılından beri Antalya'da hizmet vermektedir. Turkell Superonline İş ortağı olarak Satış, Kurulum ve Teknik Destek hizmetlerine devam etmektedir...

Superonline Antalya Bölge Müdürlüğü

Turkcell Superonline Antalya iş ortağı Fiber, ADSL, VDSL, Superbox ve Ortak Fiber İnternet altyapılarında hizmet vermektedir. Superonline Antalya bayilikleri 4 farklı şirket adı altında hizmet vermektedir. Euroant Adsl Çözüm Merkezi, İnterant Fiber Çözüm Merkezi, Fiberant Fiber Çözüm Merkezi ve İnterant Kurumsal Çözüm Merkezi olarak hizmet vermektedir. Turkcell Superonline İş ortağı olarak tek çatı altında Etiler mahallesi kızılay kan binası yanında faaliyet yürütmektedir.

Biz TURKCELL SUPERONLİNE'nın Antalyadaki Fiber & Adsl Çözüm Ortaklığı yapan şirketler topluluğuyuz. 17 Ağustos 2010 tarihinden beri Antalya'da toplam 300.000'den fazla haneye hizmet sunuyoruz. Hizmet Sektöründe ki kalitenin müşterilerimize vereceğimiz Doğru Hizmet, Kaliteli İşçilik ve Gerçek Memnuniyet ile sağlanacağını biliyoruz. Bunun içinde tüm ekibimizi bu doğrultuda eğitiyoruz ve bilinçlendiriyoruz. Güçlü operasyon ekibimiz, profesyonel saha satış takımımız ve çağrı merkezi hizmetlerimiz ile siz değerli müşterilerimize en iyi, en doğru ve en hızlı hizmeti verebilmek için çalışıyoruz. Bunun yanında 400'den fazla çalışanımızla ve yeni iş alanlarımızla iş ilanları yayımlayarak istihdama destek oluyoruz.

Euroant Dsl Çözüm Merkezi

Turkcell Superonline ortak altyapı üzerinden hizmet vermektedir. Bu hizmetlerini Euroant DSL çözüm merkezi ile yürütmektedir. Euroant; Adsl, Vdsl, Ortak Fiber altyapısı ve Superbox için Satış, Kurulum Teknik Destek hizmeti sağlamaktadır. 2016 yılından beri hizmet vermekte olan Euroant DSL Çözüm merkezi ile fiber altyapısı bulunmayan haneler Superonline Dsl, Superonline Vdsl, Turksat Kablo Altyapısı, Vodafone Fiber altyapısı üzerinden Turkcell Superonline olarak İnternet Hizmeti alabilirler.

Euroant Dsl çözüm merkezi adresi: Etiler mah. 861 sokak no:1 k-5 Turkcell Superonline Plaza

Fiberant Fiber Çözüm Merkezi

Fiber Çözüm merkezi olarak Fiberant 2010 yılından beri Antalya il ve ilçelerinde Turkcell Fiber Satış, Teknik Destek ve Kurulum hizmeti vermektedir. Binaların fiber altyapı çekilmesi için süreçlerini takip ederek ikamet denlere ulaşmakta ve istenilmesi durumunda ve hat uygunluğu var ise binalara Turkcell fiber altyapısı çekilerek satışa sunmaktadır. Satışa açılan binalar, Fiberant Saha satış ekipleri tarafından ziyaret edilerek kampanyalar hakkında bilgi verilmektedir. Turkcell Superonline fiber internet hizmeti almak isteyen abonelerimiz Fiberant Fiber Çözüm Merkezi aracılığı ile Konyaaltı, Muratpaşa, Kepez ve Döşemealtı ilçelerinde internet kampanyaları hakkında bilgi edinerek başvuru yapabilir.

Etiler mah. 861 sokak no:1 k-2 Turkcell Superonline Plaza

İnterant Fiber Çözüm Merkezi

Biz TURKCELL SUPERONLİNE'nın Antalya'da ki Fiber & Adsl Çözüm Ortaklığı yapan şirketler topluluğuyuz. 17 Ağustos 2010 tarihinden beri Antalya'da toplam 147.000 haneye hizmet sunuyoruz. Hizmet Sektöründe ki kalitenin müşterilerimize vereceğimiz Doğru Hizmet, Kaliteli İşçilik ve Gerçek Memnuniyet ile sağlanacağını biliyoruz. Bunun içinde tüm ekibimizi bu doğrultuda eğitiyoruz ve bilinçlendiriyoruz. Güçlü operasyon ekibimiz, profesyonel saha satış takımımız ve çağrı merkezi hizmetlerimiz ile siz değerli müşterilerimize en iyi, en doğru ve en hızlı hizmeti verebilmek için çalışıyoruz.

Etiler mah. 861 sokak no:1 k-3 Turkcell Superonline Plaza

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp