Superonline Başvuru Formunu Doldur İnternete Özel Kampanyalardan ve İndirimlerden Yararlan.

Hemen Ara
0850 340 45 40

*Hafta içi saat 15:00'e kadar yapılan Superbox başvuruların kurulumu aynı günde, Saat 15:00'den sonra gelen başvuruların kurulumu 24 saat içerisinde sağlanacaktır.

Turkcell Superonline Antalya Abone Merkezi

Turkcell Superonline Antalya Abone Merkezi

Turkcell Superonline Antalya Abone Merkezi

Euroant DSL Çözüm Merkezi olarak Antalya ilinin tamamında İnternet Aboneliği, İnternet Kurulumu ve İnternet Arıza destek hizmeti vermekteyiz. Turkcell Superonline çözüm ortağı olarak amacımız müşterilerimize Turkcell Superonline Kampanyalarını en doğru bilgiler ile aktarıp, abonelik başlangıcından itibaren sonuna kadar ki bütün süreçte en iyi şekilde eşlik etmektir. Abonelerimizin Memnuniyeti mutluluğumuzdur.

Antalya'daki bütün süreçlerden sorumlu tek iş ortağıyız. Turkcell Superonline Abonelerinin çağrı merkezini arayarak oluşturdukları arızaları deneyimli teknik servisimiz ile en kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz. Turkcell Superonline Antalya Bölge Müdürlüğü olarak kampanya süresi dolmuş müşterilerimizin sözleşmelerin yenilemek istemeleri durumunda destek olmaktayız. Abonelik iptali sürecinde müşterilerimizin modem iadelerini Antalya Turkcell Superonline Plaza'da bulunan ofislerimize teslim edebilirler.

Antalya Etiler mahallesinde bulunan Turkcell Superonline Plaza içerisinde; Euroant Turkcell Superonline DSL Çözüm Merkezi, Fiberant Turkcell Superonline Fiber Çözüm Merkezi, İnterant Turkcell Superonline Fiber Çözüm Merkezi ve İnterant Turkcell Superonline Kurumsal Çözüm Merkezi olarak 4 grup şirketi ile Antalya'ya hizmet vermekteyiz. Plaza adresimiz Etiler Mahallesi 961.sokak no:1 adresinde olup kızılay kanbankası binası ile bitişiktir.

Antalya iline satış yapılan bütün Fiber İnternet, Adsl İnternet ve Superbox İnternet ürünlerinin Kurulum ve Arıza süreçlerinden sorumlu tek yetkili şirketiz. Bunun yanında Turkcell Fiber internet altyapısı çektirmek isteyen bina yöneticileri ile protokol ekiplerimiz bizzat ilgilenerek ilgili anlaşmaları yapıp en kısa sürede binanıza Fiber İnternet altyapısını getirmektedir. Bu durum fiber kablolarımızın sokağınızda bulunmasına göre değişiklik göstermektedir.

Antalya-turkcell-abone-merkezi

Turkcell Superonline Fiber Altyapısının Antalya'da Bulunduğu Mahalleler

Muratpaşa İlçesi
Kepez İlçesi Konyaaltı İlçesi

Altındağ Mahallesi

Bahçelievler Mahallesi

Balbey Mahallesi

Bayndır Mahallesi

Çağlayan Mahallesi

Çaybaşı Mahallesi

Cumhuriyet Mahallesi

Demircikara Mahallesi

Deniz Mahallesi

Doğuyaka Mahallesi

Dutlubahçe Mahallesi

Elmalı Mahallesi

Etiler Mahallesi

Fener Mahallesi

Gebizli Mahallesi

Güzelbağ Mahallesi

Güzeloba Mahallesi

Güzeloluk Mahallesi

Kırcami Mahallesi

Kızılsaray Mahallesi

Kızıltoprak Mahallesi

Konuksever Mahallesi

Meltem Mahallesi

MeydanKavağı Mahallesi

Muratpaşa Mahallesi

Şirinyalı Mahallesi

Tahılpazarı Mahallesi

Üçgen Mahallesi

Varlık Mahallesi

Yenigün Mahallesi

Yeşilbahçe Mahallesi

Zerdalilik Mahallesi

Atatürk Mahallesi

Çankaya Mahallesi

Çamlıbel Mahallesi

Duraliler Mahallesi

Esentepe Mahallesi

Santral Mahallesi(Suryapı Konutları)

Zafer Mahallesi

Akkuyu Mahallesi

Altınkum Mahallesi

Gürsu Mahallesi

Hurma Mahallesi

Liman Mahallesi

Mollayusuf Mahallesi

Öğretmenevleri Mahallesi

Pınarbaşı Mahallesi

Sarısu Mahallesi

Siteler Mahallesi

Toros Mahallesi

Uluç Mahallesi

Uncalı Mahallesi

Fiber internet altyapısı olmayan bölgeler için mevcutta diğer İnternet servis sağlayıcılarının altyapıları var ise hangi altyapı olursa olsun Turkcell Superonline kalitesinde internet hizmeti alabilirsiniz. Altyapısı olmayan yerler için ise altyapısız internet hizmeti veren Superbox İnternet hizmetini sağlamaktayız. Antalya'ya verdiğimiz internet hizmetlerinin yanında istihdamada katkı sağlamaktayız. Antalya Turkcell Superonline İş ilanları yayımlayarak açık pozisyonlarımız için personel alımı yapabiliyoruz. Antalya'ya her anlamda katkı sağlamak için çalışmalarımız devam etmektedir.

Turkcell Superonline Abonesi olmak istiyorsanız başvuru formunu doldurmanız yeterli. Doldurduğunuz İnternet Başvuru formuna istinaden uzman satış ekibimiz sizi arayarak altyapınızı sorgular. Binanızdaki altyapıya göre en iyi performans gösteren internet hizmetini tavsiye ederek, kabul etmeniz durumunda başvurunuzu alır. Başvuru yapmak veya Kampanyalar hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki ''Hemen Başvur'' linkine tıklayarak formu doldurabilirsiniz.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp