Superonline Başvuru Formunu Doldur İnternete Özel Kampanyalardan ve İndirimlerden Yararlan.

Hemen Ara
0850 340 45 40

*Hafta içi saat 15:00'e kadar yapılan Superbox başvuruların kurulumu aynı günde, Saat 15:00'den sonra gelen başvuruların kurulumu 24 saat içerisinde sağlanacaktır.

Turkcell Superonline Engelli İndirimi Kampanyaları

Turkcell Superonline Engelli İndirimi Kampanyaları

Superonline Sosyal Destek Kampanyası

Şehit eş ve çocukları, Engelliler (kendileri) ve Gazilerimize (kendileri) özel avantajlarımızla Turkcell olarak yanınızdayız.

Bütün Turkcell Superonline Kampanya Fiyatlarında %25 İndirim tanımlanmaktadır.

Kampanyalar için aşağıdaki ''Hemen Başvur'' Emojisine tıklayın.

Engelli vatandaşlarımız için Engel tanımayan kampanyalar ve indirim seçenekleri şu şekildedir;

Turkcell Superbox kampanyalarında mevcut fiyatlara ek Engelli Tarifesi: %25 İndirimli

Superonline ADSL engelli indirimi mevcut kampanyalara ek olarak %25 indirimli

Superonline VDSL engelli indirimi mevcut kampanyalara ek olarak %25 indirimli

Superonline Fiber engelli indirimi mevcut kampanyalara ek olarak %25 indirimli

Turkcell Superonline ev interneti bağlatmak istiyorsanız yukarıdaki gördüğünüz seçenekler ile Engelli indirimi alabilirsiniz. Bütün aboneliklerde indirim mevcuttur. Kampanyalardan yararlanmak için tıklayın; Superonline Kampanyalar

 • Kampanya; harp ve vazife şehitlerinin eş ve çocukları, engelliler (kendileri) ve gazileri (kendileri) kapsamaktadır. Müşterilerimizin ilgili durumlarını gösterir rapor veya kimlik ile başvurmaları ve şehit yakını/engelli/gazi olma bilgisinin bu hizmetin sunumu kapsamında işlenmesine dair açık rızalarını iletmesi halinde geçerlidir.
 • Bu kapsamdaki müşterilerimize bir adet abonelik için, tüm bireysel Superonline tarife, abonelik paketi ve kampanyalarda, katma değerli hizmetler hariç olmak üzere, KDV matrahı (KDV hariç tutar)üzerind​en %25 oranında indirim uygulanacaktır.
 • Tekil dijital servis paketleri, cihaz ücretleri, katma değerli hizmetler, devir, hizmet dondurma, yeniden hızlandırma (İhya/borçtan açma) ücretli teknik servis hizmeti, nakil ücreti, ayrıntılı fatura ücreti, statik ip gibi ücretlendirmeler kapsam dışındadır.
 • Engellilik oranında %40 ve üzeri baz alınmaktadır.
 • İlgili belgeler, bayilere ve evde hizmet verilen durumlarda eve gelen yetkililere teslim edilir.
 • Belgelerinizi teslim ettikten sonra, Bayiler ve çağrı merkezi üzerinden paket/tarife/kampanya alımlarınızda indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz.
 • İlgili indirim tutarları, faturalama aşa​masında ödeyeceğiniz tutardan düşülür.
 • İndirim uygulaması, bireysel Superonline aşım ücretlerinde de geçerlidir.
 • Bu kampanya öncesinde Engel Tanımayanlar olarak sunulan; aşağıdaki teklifler güncel durumda belirtilen %25 indirim dahilinde oldukları için kapsam dışındadır. Teklifler: Engel Tanımayanlar -​ Fiber Kampanyası, Engel Tanımayanlar - Yalın ADSL Kampanyası, Engel Tanımayanlar -ADSL Kampanyası ve Engel Tanımayanlar -ALO 300 Dakika Paketi
 • ​Sunulan diğer hizmetler : Yazılı çağrı merkezine erişim ,Görüntülü çağrı merkezine erişim ,Görme engelliler için sesli fatura.
 • Sesli Sözleşme için tıklayınız.​
 • Erişebilir bayi bilgileri​ için tıklayınız.Mağazalar için tıklayınız.​

Nedir?

​Engelliler, harp ve vazife şehitlerinin eş ve çocukları ile gaziler yararlanabilir. Bu kapsamdaki müşterilerimizin ilgili durumlarını gösterir rapor veya belge ile başvurmaları ve engelli/gazi/şehit yakını olma bilgisinin bu hizmetin sunumu kapsamında işlenmesine dair açık rızalarının alınması halinde bir adet abonelik için tüm bireysel faturalı tarife, abonelik paketi ve kampanyalarda, katma değerli hizmetler hariç olmak üzere, KDV matrahı (KDV hariç tutar) üzerinden %25 oranında indirim uygulanır.​

Kimler yararlanabilir?

Engelliler, harp ve vazife şehitlerinin eş ve çocukları ile gaziler yararlanabilir. Engellilik oranında %40 ve üzeri baz alınmaktadır.

Kampanyaya nasıl katılabilirim?

Kampanyaya katılım için gerekli belge veya raporu Turkcell Superonline bayilerine iletmeniz veya “Evde Hizmet” kapsamında Turkcell Superonline yetkililerine teslim etmeniz ve engelli/gazi/şehit yakını olma bilgisinin işlenmesine dair açık rızanızı vermeniz halinde kampanyadan yararlanabilirsiniz. Belgelerinizi teslim ettikten sonra, Bayiler, ve çağrı merkezi üzerinden paket /tarife /kampanya alımlarınızda indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz.​

Kampanya içeriği ve özellikleri, hedef kitlesi, hizmetten yararlanmak için gerekli özel şartlar nelerdir?

​Engelliler, harp ve vazife şehitlerinin eş ve çocukları ile gaziler yararlanabilir. Bu kapsamdaki müşterilerimizin ilgili durumlarını gösterir rapor veya belge ile başvurmaları ve engelli/gazi/şehit yakını olma bilgisinin bu hizmetin sunumu kapsamında işlenmesine dair açık rıza vermeleri halinde bir adet abonelik için tüm bireysel paket ve kampanyalarda, katma değerli hizmetler hariç olmak üzere, KDV matrahı (KDV hariç tutar) üzerinden %25 oranında indirim uygulanır. Engellilik oranında %40 ve üzeri baz alınmaktadır.​

Kampanyadan yararlanacak abone sayısına ilişkin sınır var mı?

Hayır

Kampanya iptalinde veya taahhüt bitiminde tarifem değişir mi, nasıl ücretlendirilirim?

​Taahhüt bitiminde tarifenizde herhangi bir değişiklik olmaz. Mevcut tarifeniz üzerinden Turkcell Sosyal Destek Kampanyası kapsamında sunulan indirim uygulanarak ücretlendirilirsiniz.Turkcell Sosyal Destek Kampanyasını iptal etmeniz durumunda, bu kampanyadan faydalanabilmeniz için size tanımladığımız işaretleme kalkar ve kampanya kapsamında size özel sunulan faydadan yararlanamazsınız. Faturalı müşterilerimiz için; kampanyayı iptal etmeniz durumunda fatura kesiminde kayıtlı olduğunuz mevcut tarifeniz/kampanyanızdan faydalanmaya devam edersiniz; ancak size özel sunulan ek fatura indiriminden yararlanamazsınız.

Kampanyayı nasıl İptal ederim?

​Faydadan yararlanmaya başladıktan sonra 30 günlük süre sonunda, Turkcell İletişim Merkezleri’ne talebinizi ileterek veya Çağrı Merkezimizi (0532 532 0000) arayarak iptal edebilirsiniz.​

Kampanya iptal işlemi yapıldığında kampanyadan kalan haklar süre sonuna kadar kullanılmaya devam eder mi? İptal olduğunda bilgilendirme SMS’i gelir mi?

İptal işlemi yapıldığında, size tanımlanan işaretleme kalkar ve müşterilerimiz fatura kesiminde bu işaretlemeye sahip değilse indirimden yararlanamaz. İptal işlemi gerçekleştiğinde SMS ile bilgilendirme yapılır.

Sabit Numara değişikliği, devir, sabit numara taşıma, ve hizmet iptalinde devam eder mi?

Bu haklar, ilgili kişinin TC kimlik numarası altındaki bir abonelik için tanımlanacağından; Sabit Numara değişikliği, hizmet dondurma ve sabit numara taşımada devam eder. Devirde, Şirketimizle sözleşmesi bulunan abone değiştiği için ,yeni abone Sosyal Destek Kampanyası kapsamındaki faydadan yararlanamaz. Ancak devralan abone de kampanyaya katılım için gerekli bilgi ve belgeleriileterek sosyal destek kampanyasından faydalanmak üzere talepte bulunabilir. Hizmet iptalinde faydadan yararlanılamaz.​

Kampanya kapsamında kazandığım faydaları başka bir hatta transfer edilebilir miyim?

Hayır

Tarife/paket değişikliği yapıldığında devam eder mi?

​Hangi tarife/paket içerisinde yer aldığınız fark etmeksizin yararlanabilirsiniz.​

Kampanyadan birden fazla kez yararlanabilir miyim?

Bir adet abonelik için yararlanabilirsiniz.​

Birden fazla aboneliğim için yararlanabilir miyim?

Bir adet abonelik için yararlanabilirsiniz.

Çoklu (bundle) Paket/Kampanya içeriğindeki servisler Sosyal Destek Kampanyası kapsamında mıdır?

Çoklu (bundle) hizmet paketlerinde indirim paketin tamamı üzerinden uygulanır. Tekil alınan katma değerli hizmetler Sosyal Destek Kampanyasının kapsamı dışında olup bu hizmet bedelleri üzerinden kampanya kapsamında indirim uygulanmamaktadır.

Borç nedeniyle aboneliğin sonlandırılması durumunda devam eder mi?

Borç nedeniyle aboneliğin sonlandırılması durumunda faydadan yararlanılamaz.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp