Superonline Online Başvuru Formu

Turkcell Superonline Tv'li Paketler

Turkcell Superonline Tv'li Paketler

Turkcell Superonline Fiber altyapısından sağladığı internete ek olarak herkesin bildiği üzere TV+ Plus hizmeti de veriyor. Buna ek olarak Fiiber altyapısının bulunmadığı bölgeler içinse TV ile ilgili çözümler üretmeye çalışıyor. Ürettiği çözümler arasında en popüler olan ürünlerden birisi de TV+ Ready Cihazıdır. Bu yazımızda hem TV Plus hemde TV+ Ready ürünlerini anlatacağız...

Turkcell Superonline TV'li Paketler ve Kampanyalar

Fiber altyapısı bulunan ev ve iş yerlerine özel hali hazırda kullanılan TV+ büyük beğeni toplamakta ve fiber altyapı bulunmayan müşterilerde bu ürünü istemektedirler. Ürünün günümüzde en cazip olan kısmı Çanak ve Antene ihtiyaç duymamasıdır. Sadece internet modemine bağlanan Tv Plus kutusu ile mükemmel bir TV deneyimi yaşayabilirsiniz. TV+ özellikleri arasında canlı yayını geri sarma, sevdiğiniz dizi film gibi programları kaydedip daha sonra izleme, Uyduda bulunmayan özel kanalları izleyebilme ve Sinema/Film kanalları ile kaliteli film keyfi yaşayabiliyorsunuz.

Bunun yanında TV+ kutusunda bulunan Uygulama bölümünde bulunan youtube, Fizy gibi uygulamalar ile Tv'niz bir akıllı TV'ye dönüşüyor. Çocuklar için oluşturulmuş çocuk kanalları ile evde çocuklarında canı sıkılmıyor! Spor kanalları, Film kanalları, Belgesel Kanalları, Tarihi anlatan kanallar ile her kitleye hitap edebilecek içerikler Turkcell TV+ içerisinde mevcut. Turkcell Superonline Fiber İnternet Kampanyalarının yanında TV'li kampanyalar oluşturmuştur. Üstelik Fiberaltyapısı bulunan fakat internet kullanmak istemeyenler içinse Sadece TV+ Kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Bu kampanyaları Turkcell TV Kampanyaları linkine tıklayarak inceleyebilirsiniz.

TV+ Ready

Fiber altyapısı bulunmayan bölgelere özel üretilmiş TV+ Ready Turkcell TV deneyiminizi zirveye taşıyor. TV+ Ready TV Plus hizmetine göre ek özellikler taşımaktadır. Tamamen Google Play Store ile entegre çalışan cihaz kumandasının üzerindeki TV+ tuşu ile TV Plus Hizmetindeki tüm kanallara erişim sağlıyor. TV Plus hizmetinde olmayan bazı kanallar (Örneğin Halk TV) TV+ Ready hizmetinde mevcuttur. Bunun nedeni ise Turksat üzerinden yapılan anlaşma ile internet yayını üzerinden yapılan anlaşma farkıdır.

TV+ Ready Uygulama Mağazası

TV Ready Google Play Store ile entegre çalıştığı için Gmail hesabınızla cihazda oturum açabilirsiniz. Mağaza içerisinde bulunan çeşitli binlerce uygulamadan dilediğinizi cihaza indirim kullanabilirsiniz. Bunun yanında oyun bölümündee bulunan binlerce oyundan istediğinizi indirerek TV üzerinde oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Çeşitli film uygulamalarını indirerek aboneliğiniz var ise giriş yaparak izleyebilirsiniz. TV+ Ready cihazında Turkcell TV uygulamasında izleyebileceğiniz binlerce film olduğunuda unutmayalım...

TV Ready Fiyatları

Turkcell Superonline TV Ready cihazına sahip olmak isteyen müşterilerimiz TV+ Ready Yalın VDSL Kampanyası ile hem internet hemde TV aboneliği satın alabilirler. Üstelik sözleşme bitiminde TV+ Ready cihazı sizin olur. TV+ Ready Yalın ADSL Kampanyası ile de altyapısı VDSL desteklemeyen abonelerimiz TV Ready kampanyasından yararlanabilir. Turkcell Finansman Kredisi ile internet faturanıza ek 6 aydan 36 aya kadar 37,33 TL taksitle sahip olabilirsiniz. Fiyatlar için tıklayınız.

TV Ready Telefonda İzlenir mi?

Evet. Turkcell TV müşteri numarası ve şifresi ile Android veya İOS cihazınızın uygulama marketinden Turkcell TV uygulamasını indirerek giriş yapabilirsiniz.

Superonline TV Kampanyalarına Nasıl Başvurulur?

Mevcut Superonline abonesi yada Abone olmak istiyorsanız müşteri temsilcimiz size gerekli bilgileri vererek başvurunuzu alabilmektedir. Mobilden web sitemize giriş yapanlar için ekranın sol alt köşesinden arama tuşuna basarak bizi arayabilir, ortadaki mail ikonuna tıklayarak başvuru formunu doldurabilir yada sağ alt köşede bulunan Whatsapp ikonundan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Masaüstü Bilgisayar veya tablet üzerinden sitemizi ziyaret eden müşterilerimiz altta bulunan ''Hemen Başvur'' emojisine tıklayarak başvuru yapabilir. En kısa sürede müşteri temsilcimiz sizi arayarak bilgilendirecektir...