Superonline Online Başvuru Formu

Turkcell İnternet Altyapı Sorgulama

Turkcell İnternet Altyapı Sorgulama

İnternet günümüzde Elektrik, Su ve Doğal gaz gibi günlük bir ihtiyaç haline gelmiştir. Günlük bir çok işimizi internet üzerinden halledebilirken hem işimizde hemde evimizde çeşitli uygulamalar ve siteler ile internet kullanımımız gün geçtikçe artmaktadır. Türkiye'de internet kullanım oranı %74'ü bulmuş olup günlük internette geçirilen zaman ise 7,5 Saat olmuştur. Türkiye'de 62 milyon internet kullanıcısı bulunmaktadır. İnternet kullanıcısı ve İnternette geçirilen zaman her geçen gün artmakta ve kullanım oranı yükselmektedir. Bu sebeple İnternet hayatımızda önemli bir yer edinirken kullanmış olduğumuz internet kalitesinin önemide aynı oranda artmaktadır. Evimizdeki internet kalitesi alt yapımıza bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Peki İnternet altyapı Sorgulama nasıl yapılır? Evimdeki internet altyapıları nelerdir?

Kullandığımız internetin kalitesi sağlıklı ve hızlı bağlantılar ile sağlanabilmektedir. Binamızda bulunan internet alt yapısı sayesinde İnternete Hızlı ve kesintisiz bağlanabiliriz. Bunun tam tersi de olabilmektedir. Binanızdaki alt yapının sağlıksız olması ya da mahallede ki santrale uzaklığınız internet kalitenizi olumsuz yönde etkileyebilmektedir. Buda İnternette film izlerken beklemenize internetten bilgisayarınıza dosya indirirken zaman kaybetmenize neden olabilmektedir. Bunun için İnternet başvurusu yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta nasıl bir alt yapıdan hizmet alacağınızdır.

Turkcell İnternet Altyapı Sorgulama

Turkcell olarak %100 fiber altyapı ile Fiber internet hizmeti sağlayabilmekteyiz. Fiber altyapımız olmayan illerde veya evlerde diğer alt yapıları kullanarak yine Turkcell kalitesinde internet hizmeti sağlamaktayız. Bunun yanında evinde veya binasında Fiber alt yapısı bulunmayan ve Dsl alt yapısı yetersiz olan bölgeler için 4.5G hızında Turkcell Superbox taşınabilir internet hizmeti de Turkcell kalitesi ile sağlanmaktadır.

İnternet altyapısı sorgulama

İnternet altyapı sorgulaması yapılırken dikkat edilmesi gereken bazı kriterler vardır. Bu kriterlerden en önemlisi hangi İnternet Servis Sağlayıcısından sorgulama yaptığınızdır. Bir çok internet hizmeti veren şirketin kendine ait internet alt yapısı yoktur. İnternet alt yapısı olan İnternet Servis Sağlayıcılarının da diğer İSS ile aralarında anlaşma yok ise diğer alt yapıları sorgulayamazsınız. Bu sebeple Turkcell olarak hem kendi internet altyapısına sahip hem de diğer internet servis sağlayıcıların alt yapıları üzerinden Turkcell internet hizmeti verebilmekteyiz.

Binanızdaki İnternet Altyapısını Sorgulayarak Size En hızlı ve En uygun İnternet Kampanyalarını Sunmamız için Aşağıdaki Hemen Başvur Linkine Tıklayarak Formu doldurun Sizi Arayalım!