Superonline Başvuru Formunu Doldur İnternete Özel Kampanyalardan ve İndirimlerden Yararlan.

Hemen Ara
0850 340 45 40

*Hafta içi saat 15:00'e kadar yapılan Superbox başvuruların kurulumu aynı günde, Saat 15:00'den sonra gelen başvuruların kurulumu 24 saat içerisinde sağlanacaktır.

Evde İnternet Aynı Gün Kurulum

Evde İnternet Aynı Gün Kurulum

Evde İnternet Aynı Gün Kurulum

Evinize internet bağlatmak istiyor ve başvuru yapmak istiyorsanız en önemli detayları sizlerle paylaşacağız. Fiber internet nasıl kurulur? En hızlı internet kurulumunu hangi firma yapıyor? İnternet kurulumu nasıl yapılır? İnternet bağlatmak istiyorum modem kurulumu nasıl yapılacak gibi çeşitli soruların cevabını bu yazımızda bulabilirsiniz. Evde internet aynı gün kurulum kampanyaları için yazımızın devamını okuyunuz....

Ev İnterneti Kurulumu Nasıl Yapılır?

Evinize internet bağlatmak istiyorsanız muhtemelen ilk olarak kurulumun nasıl yapılacağını merak etmektesinizdir. Ev interneti kurulumu binanın altyapısına göre değişiklik göstermektedir. Bulunabilicek internet altyapıları Turkcell Fiber İnternet, Turktelekom Adsl ve Vdsl internet, Turksat Kablo internet ve Vodafone Fiber internet altyapılarıdır. Bu altyapılar üzerinden yapılacak olan internet kurulumu farklılık gösterebilmekte ve internet kurulum süresi değişebilmektedir.

Turkcell Superonline Fiber İnternet Kurulumu

Turkcell Fiber İnternet her ilde bulunmamaktadır. Fiber altyapı bulunan illerde de bina bina altyapı çekildiğinden dolayı her binada olmamaktadır. Binanızda Turkcell Fiber Altyapı durumunu öğrenmek istiyorsanız internet altyapısı sorgulama yazımızı tıklayarak sorgulama yaptırabilirsiniz. Turkcell fiber altyapısı binanın altına kadar gelmektedir. Yol güzergahlarına döşenen Fiber Optik cam kablolar ile her binaya ayrı ayrı çekilen altyapı, bina altına switch yada bask koyularak aktif hale getirilir. Switch koyulan binalarda her daireye yetecek kadar port çıkışı bulunmaktadır. Bu portlar ile abone olan daireye özel Cat6 kablo çekilerek kablo ucuna modem bağlanarak sinyal verilir. Bina içi kablolama düzeni binanızın yapısına ve binanızda bulunan kablo güzergahlarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Bask (Bina altı sonlandırma kutusu) koyulan binalarda ise kutudan daireye kadar fiber kablo çekilmektedir. Yine switch olan binalardaki gibi bina yapısına göre kablo çekimi yapılarak fiber kabloyu Cat6 kabloya çeviren cihazla birlikte modem kurulumu yapılarak aktif hale getirilmektedir.

Turkcell Superonline Adsl ve Vdsl İnternet Kurulumu

Turkcell Superonline Abone merkezinden yapmış olduğunuz başvuru ilgili firmaya iletilerek port açılması beklenir. İlgili firma ekipleri binanıza gelerek size özel bir port bağlantısı yaparak isminizi yazar. Bu işlem sonrası Turkcell Superonline kurulum ekipleri evinize gelerek ev içerisinde ki sabit telefon hatları üzerinden modem kurulumu yapar. İnternet kurulumu için Sabit telefon hattına ihtiyaç duyulmaz ancak sabit telefon hattının kablosu internet hizmeti için kullanılır. Kurulum işlemi ilgili ekiplerin gelip port açmasına göre maksimum minimum 12 saat maximum 3 gün içerisinde sağlanır.

Turkcell Superonline Ortak Fiber İnternet Kurulumu

İnternet hizmeti için Turkcell kalitesini yaşamak isteyen müşteriler her altyapı üzerinden internet hizmeti alabilmektedir. Ortak fiber altyapısı da superonline hizmeti alabileceğiniz altyapılardan birisidir. Kurulum işlemi Turkcell Fiber Altyapısı ile aynıdır. Başvuru yaptıktan sonra Superonline ekipleri sizden bizzat gelerek sözleşme ve diğer gerekli evrakları alır. Kurulum işleminiz 48 saat içerisinde tamamlanarak internete çıkışınız sağlanır.

Turkcell Superonline İnternet Turksat Kablonet Altyapısı Kurulumu

Turksat Kablonet altyapısı bulunan binalarda yine Turkcell Superonline İnternet hizmeti alabilirsiniz. Bu altyapıda Türksat Kablo şebekesi çekilirken her daireye kablolar çekilerek hazırlanmaktadır. Bu platformda hem kablolu Tv hemde İnternet hizmeti alabilirsiniz. Evde internet aynı gün kurulum sağlanabilir. Maksimum kurulum süresi 24 saat içerisinde tamamlanmaktadır. Bu altyapıda 16 mbps, 24 mbps, 35 mbps, 50 mbps ve 100 mbps hızında internet hizmeti alabilirsiniz.

Superbox İnternet Kurulumu Nasıl Yapılır?

Turkcell Superbox internet hizmeti altyapı olmayan yerler ve internet altyapısı yavaş olan bölgeler için üretilmiştir. Superbox Modem içerisinde 4.5G destekli bir Turkcell sim kart takılır. Modem en yakın Turkcell Baz istasyonuna bağlanarak hizmet vermeye başlar. Superbox İnternet kurulum süresi Antalya, Burdur, Isparta, Denizli, Kütahya ve Afyonkarahisar illerimizde Hemen Kurulum olarak gerçekleşmektedir. Başvuru yapmanızla birlikte uzman ekibimiz sizi arayarak kampanyalar hakkında bilgi verir. Kurulum istemeniz durumunda teknik servisimiz sizi arayarak bulunduğunuz yere gelir ve sim kartı takarak aktif eder. Superbox cihazı taşınabilir özelliği sayesinde kolay kullanım sağlamaktadır. Sadece prize takarak kullanabildiğiniz bu cihaz özellikle çok fazla seyahat eden müşteriler tarafından tercih edilemektedir. Bilgi için tıklayın > Superbox Kampanyaları

Turkcell Superonline kalitesinde internet kampanyalarını seçen müşterilerimiz için aynı gün içerisinde internet hizmetlerini kurmaya çalışıyoruz. Özellikle Turkcell Fiber altyapısında ve Superbox İnternet hizmetimizi başvuru yapmanız ile birlikte hemen kurmaya çalışıyoruz. Türkiye'nin en hızlı internet hizmetini veren ve en hızlı kurulum yapan şirket olma yolunda önemli bir yol katettik. Bu doğrultuda kendimizi geliştirmeye ve süreçleri iyileştirmeye çalışıyoruz. Turkcell Superonline Evde İnternet Kampanyaları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan Hemen başvur linkine tıklayınız.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp