Superonline Başvuru Formunu Doldur İnternete Özel Kampanyalardan ve İndirimlerden Yararlan.

Hemen Ara
0850 340 45 40

*Hafta içi saat 15:00'e kadar yapılan Superbox başvuruların kurulumu aynı günde, Saat 15:00'den sonra gelen başvuruların kurulumu 24 saat içerisinde sağlanacaktır.

Turkcell Superonline Evde İnternet Kampanyaları

Turkcell Superonline Evde İnternet Kampanyaları

Turkcell Superonline olarak en güncel kampanyaları, En çok başvuru yapılan kampanyaları sizlerle paylaşıyoruz. En hızlı Superonline Evde İnternet Kampanyaları ve En uygun ev interneti kampanyalarını bu yazımızdan inceleyerek size en uygun olan kampanyayı seçebilir, İnternet başvurusu yapabilirsiniz. Detaylar için yazımızın devamını okuyunuz.

Turkcell Superonline Evde İnternet Kampanyaları

Turkcell Superonline Türkiye'de en hızlı internet servis sağlayıcısıdır. Fiber altyapı yatırımı ile bir çok şehire fiber götüren Turkcell Superonline aynı zamanda Türkiye'ye ilk Fiber İnterneti getiren şirket konumunda bulunmaktadır. Türkiye'nin Turkcell'i sloganı ile hareket eden Turkcell birçok hizmeti kullanıcılar ile buluşturmaktadır. Turkcell Superonline fiber altyapısının yanında diğer altyapılardan da hizmet verebilmektedir. Superonline Ev İnterneti Kampanyalarına dahil olmak isteyen müşteriler altyapısına göre belirlenen Turkcell Superonline Kampanyalarından yararlanarak internet bağlatabilirler.

Türkiye'nin bir çok ilinde Superonline Abone merkezleri bulunmaktadır. Bu abone merkezleri sayesinde müşteriler kolayca internet başvurusu yapabilmekte ve bu abone merkezleri tarafından internet aktivasyonu yapılmaktadır. İnternet bağlatmak istiyor ama altyapınız olmadığı için bağlatamıyorsanız Superonline buna da çözüm bularak Superbox Cihazını piyasaya sunmuştur. Bu cihaz sayesinde 4.5G Turkcell Baz istasyonundan internet hizmeti alabillir, cihazı istediğiniz yere götürerek prize takarak kullanım yapabilirsiniz.

Turkcell Superonline Evde İnterneti Hangi Altyapıdan Sunmaktadır?

Evde internet kullanmak isteyen kullanıcılar için en önemli kriter evine gelen veya binasında bulunan altyapıdır. İnternet hizmetini ilk kez sabit telefon üzerinden çevirmeli olarak gerçekleştirmiş olsak da arada geçen zaman ile teknoloji epey yol katetmiş ve internet altyapıları güçlendirilmiş veya yeni bir altyapı çekilmiştir. Bunun akabinde Turkcell Superonline ise 2007 yılında Türkiye'ye Fiber İnterneti getirerek internet kullanımında yeni bir çağ başlatmış oldu. Böylelikle Superonline internet hizmetini hem kendisine ait Fiber altyapıdan hemde diğer bütün altyapılar üzerinden verebilir hale geldi. Bugün Fiber, Adsl, Vdsl, Turksat Kablo ve Ortak fiber altyapılarından hizmet sağlayabilmektedir.

Turkcell Superonline Fiber İnternet Kampanyaları

Turkcell Superonline Evde internet kampanyalarını fiber altyapısına özel sunmaktadır. Her ihtiyacı karşılamaya yönelik kampanyalar oluşturan Superonline yüksek hızda internet kullanmak isteyen müşterilerin taleplerine de cevap vermektedir. Fiber altyapısı sayesinde 10 GBPS'e varan hız seçeneği sunmakla birlikte 1000 MBPS hızın lansmanını da yapmıştır. Turkcell Superonline Fiber altyapısındaki kampanyalarda en düşük hız seçeneği 20 MBPS olmakla birlikte maksimum sağlanabilir hızda 10 GBPS'dir. Aynı zamanda Turkcell Fiber altyapısında TV+ teknolojisi ile Çanak antene gerek kalmadan 4K kalitesinde TV yayını kullanabilirsiniz. Turkcell Fiber Evde İnternet Kampanyaları için BURAYA,Turkcell TV+ kampanyaları için BURAYA tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Evde İnternet ADSL Kampanyaları

Superonline Evde İnternet adsl kampanyalarında hız seçeneği 8 Mbps ve 16 Mbps olarak sunulmaktadır. Tabi ki buradaki altın kural altyapınızın kaç mbps desteklediğidir. Bazı internet kullanıcıları 10 Mbps destekleyen internet hattına 16 mbps alarak aynı hıza fazla ücret ödemesi yapar. Turkcell Superonline bu haksız kazancı engellemek için altyapısı minimum 14 mbps destekleyen aboneye satış yapılabilmesine izin vermektedir. Fakat bazı firmalar yüksek fiyatlı internet satışı yapmak için altyapısı 6 Mbps destekleyen aboneye 16 Mbps satışı yapmaktadır. Adsl altyapısında hızlar e- kadardır. Yani 8 mbpse kadar 16 mbpse kadar diye yazılır ve söylenir. Bunun sebebi adsl altyapısının bakır kablo teknolojisi ile sağlanması ve santrale uzaklığa göre hız dalgalanması ve hız kaybı yaşanmasıdır. Altyapınızın ne kadar hız desteklediğini öğrenmek için SUPERONLİNE ADSL KAMPANYALARI linkine tıklayarak başvuru formunu doldurabilir, kampanyaları inceleyebilirsiniz.

Evde İnternet VDSL Kampanyaları

Turkcell Superonline VDSL Kampanyalarında minimum hız 24 Mbps'e kadar sunulmaktadır. Maximumum verilebilir hız ise 100 MBPS'e kadardır. Bu altyapı heryerde olmamakla birlikte santrale uzaklığa göre hız farklılıkları göstermektedir. Ping konusundada fiberden sonra başarılı olan bir altyapı olarak karşımıza çıkmaktadır. Superonline evde internet kampanyasında VDSL hız seçenekleri 24 MBPS, 35 MBPS, 50 MBPS ve 100 MBPS'e kadar sunulmaktadır. VDSL Kampanyamızı incelemek için tıklayınız; EVDE İNTERNET VDSL KAMPANYALARI

Turkcell Superbox Evde İnternet Kampanyaları

Superbox ile altyapısı olmayan evlere ve iş yerlerine fiber hızında internet hizmeti sağlayabiliyoruz. 4.5G baz istasyonundan sağlanan internet hizmeti aynı zamanda altyapısı bulunan ama yeterli hız alamayan bölgelerde de yoğun kullanılan bir cihazdır. Tak çalıştır özelliği ile yanınızda taşıyabileceğiniz Superbox Cihazı taşınabilir özelliği ile de talep görmektedir. Superbox Modeminde 4 kablolu bağlantı girişi bulunmakta ve 32 cihaza kadar wifi ile hizmet sağlayabilmektedir. 4.5G hız sağlayabilen cihaz 10 MBPS Limitsiz ve 20 MBPS limitsiz kampanyalar ile kullanııcılara sınırsız kullanım hakkı da tanımaktadır. Gittiğiniz bölgedeki baz istasyonuna yakınlık ve uzaklığa göre hız değişmekte ortalama 30 MBPS ile 150 MBPS arasında hız görebilmektesiniz. Kampanyaları bu linkten inceleyebilirsiniz; Superbox Kampanyaları

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp